17495 zaregistrovaných, 56 prihlásených, 803 neprihlásených členov vo Svete Online.

Mucha udržal čisté konto proti hviezdam ManCity Rooney zvýšil náskok United

Tri body pre Everton zariadil v 32. minúte anglický stredopoliar Leon Osman a v závere stretnutia poistil víťazstvo chorvátsky útočník Nikica Jelavič. The Citizens môže mrzieť na

Tri body pre Everton zariadil v 32. minúte anglický stredopoliar Leon Osman a v závere stretnutia poistil víťazstvo chorvátsky útočník Nikica Jelavič. "The Citizens" môže mrzieť najmä nevyužité oslabenie súpera, ktorý od 61. minúty dohrával duel bez vylúčeného Stevena Pienaara.

Mucha pri zdravotnej indispozícii gólmanskej jednotky Tima Howarda debutoval 2. marca a Everton - takisto pred vlastnými fanúšikmi - zdolal Reading 3:1. Horšie dopadlo vystúpenie v semifinále národneho pohára - FA Cupu 9. marca doma proti Wiganu: "Toffees" prehrali 0:3, keď medzi 30. a 33. min inkasovali trikrát v rozpätí 203 sekúnd.

V ďalšom stretnutí prehrali futbalisti Liverpoolu so Southamptonom 1:3. Za "The Reds", ktorí prerušili sériu troch víťazstiev, odohral celý duel slovenský reprezentant Martin Škrtel.

Arsenal Londýn si na ihrisku Swansea City pripísal tri body za víťazstvo 2:0. Zverenci Arsena Wengera sa ujali vedenia až v 74. minúte zásluhou obrancu Nacha Monreala a v nadstavenom čase upravil výsledok ešte útočník Gervinho.

Líder tabuľky Manchester United zvíťazil nad predposledným Readingom 1:0 zásluhou gólu Waynea Rooneyho. Od druhého Manchestru City ho tak delí už pätnásť bodov.

Zdroj: sportky.sk