17507 zaregistrovaných, 56 prihlásených, 904 neprihlásených členov vo Svete Online.

H16 a Nironic si dnes vybavovali účty cez Twitter

Twitter heads pravdepodobne vedia, dnešná hádka im nemohla ujsť, ostatní fanúšikovia akoNironica, takH16asi ostávajú prekvapení až teraz. Twitter našej hip-hopovej federácie je z

Twitter heads pravdepodobne vedia, dnešná hádka im nemohla ujsť, ostatní fanúšikovia ako https://twitter.com/Nironic H16 asi ostávajú prekvapení až teraz. Twitter našej hip-hopovej federácie je známy tým, že mená z prostredia celej scény si na ňom často neberú servítku pred ústa a z času na čas vedia byť úprimnejší ako inokedy. A to sú presne prípady, kedy sa dostávajú na povrch hate, nevyriešené problémy i zákulisné naťahovačky.

Niečo podobné sa stalo dnes. Celý twitter konflikt odštartoval producent http://www.walkthisway.eu/www-walkthisway-eu/eshop/4-1-Mikiny/0/5/16-Mikina-H16-Biela H16 Abe, ktorý priamo Nironicoviadresoval slová "u ar not real bro... ! dont fck wit my crew ...warning" a otvoril tak debatu, ktorá sa podla všetkého dovtedy odohrávala iba v zákulisí. Nironic nenechal hodenú rukavicu na zemi príliš dlho a reagoval tým, že Abe sa má prísť osobne presvedčiť, aký real je a že sa nemá pliesť do debaty, ktorá sa ho netýka. Abe sa už viac doNironica, s malou výnimkou, nenavážal, no Nironic ostal natolko vytočený, že niekolkými ďalšími tweetmi pokračoval v osočovaní.

Predohrou celej debaty boli http://www.osobnosti.cz/nironic.phpvčerajšie tweety o tom, aký je sklamaný z celého diania okolo albumu The Machine, ktorý mu koncom minulého roka vyšiel na labeli Spirit Music. Nironic doslova píše: "Every time I think about the machine record I want to shoot these fucks in the face. I'm blessed they are not close cause I would. these niggas talked like their label was popping, niggas could not even afford a fucking video. I could but my label did not drop it."

Dnešnú výmenu s Abem ukončil Nironic slovami, že má síce problém len s jednou osobou, no "really son I will light your whole fucking crew up if you want to get involved. if its not your fucking business stay fuck out of it." Následne sa Nironic čudoval, prečo keď chce niečo riešiť s jedným, musia sa do toho zapájať všetci a naznačil spojitosť medzi týmto konfliktom a pripravovaným albumom H16: "guess all this shit cause that new H16 record is dropping and seeing how they handled my records promo, this might be the pr they can do."

Netrvalo dlho a Nironic si opäť pichol do Abeho, keď sa zmienil o tom, že sa rozprával s Majkom Spiritom a chceli to nechať tak, no Abe ho provokuje. Na to mu písal Mario Bihary, ktorý stojí za spomínaným labelom, aby už prestal. A Nironic ho počúvol. Ešte mu však odpísal "I told you never write me. Are you fucking stupid or you can't read. Talk to Superman and never speak to me again Or pay 4 it" a prestal.

Nastalo ticho. Je 8 hodín večer. Nové tweety sa neobjavujú a okrem Wicha vo všerajšom Ni-ovom úvode sa do tejto debaty nikto vážnejšie nezapojil. Svoje si potreboval šplechnúť slovenský producent Aceman a podporiťNironica, no inak nikto, ani zo zvyšku tábora H16. Veríme, že ako americký rapper pôsobiaci v Čechách, ktorý má za sebou obrovský počet viac ako kvalitných peciek, tak aj naša Legendárna crew dospejú k rozumnému riešeniu a nevznikne z toho celého ďalší zbytočný beef.

Zdroj: hiphop.sk

Denzel Demeš

Článok napísal Denzel Demeš 2013-03-16 21:29:13


Pridať komentár

SERIÁLY DNES V TELKE

Anne
Séria: 02 Epizóda: 05
Black Earth Rising
Séria: 01 Epizóda: 07
Camping
Séria: 01 Epizóda: 02
Daredevil
Séria: 03 Epizóda: 04
Deutschland 83
Séria: 02 Epizóda: 03
Dream Corp LLC
Séria: 02 Epizóda: 01
Dream Corp LLC
Séria: 02 Epizóda: 02
Family Guy
Family Guy
Séria: 17 Epizóda: 04
God Friended Me
Séria: 01 Epizóda: 04
Charmed (2018)
Séria: 01 Epizóda: 02
Kidding
Séria: 01 Epizóda: 07
Light as a Feather
Séria: 01 Epizóda: 10
Lore
Séria: 02 Epizóda: 03
Madam Secretary
Séria: 05 Epizóda: 03
Making a Murderer
Séria: 02 Epizóda: 04
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Séria: 10 Epizóda: 04
Only Connect
Séria: 14 Epizóda: 01
QI
QI
Séria: 16 Epizóda: 07
Rel
Séria: 01 Epizóda: 05
Shameless (US)
Séria: 09 Epizóda: 07
Shark Tank
Shark Tank
Séria: 10 Epizóda: 03
Star Wars Resistance
Séria: 01 Epizóda: 04
Strangers
Séria: 01 Epizóda: 07
Supergirl
Séria: 04 Epizóda: 02
Talking Dead
Talking Dead
Séria: 08 Epizóda: 03
The Deuce
Séria: 02 Epizóda: 07
The Last Ship
Séria: 05 Epizóda: 07
The Simpsons
Séria: 30 Epizóda: 04
The Walking Dead
The Walking Dead
Séria: 09 Epizóda: 03
YOU
Séria: 01 Epizóda: 07

Včera v telke Zajtra v telke

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore