17504 zaregistrovaných, 38 prihlásených, 521 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

AKČNÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Battle Angel

Film je vysielaný od roku 2017

Navštívte fanstránku akčného filmu Battle Angel online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Battle Angel sa radí medzi akčné, dobrodružné, romantické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Romantické

Outgrowth

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku akčného filmu Outgrowth online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Outgrowth sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Guns, Hookers & a Pound of Coke

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku akčného filmu Guns, Hookers & a Pound of Coke online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Guns, Hookers & a Pound of Coke sa radí medzi akčné, dobrodružné, kriminálne TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Kriminálne

Hurricane Kid

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku akčného filmu Hurricane Kid online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Hurricane Kid sa radí medzi akčné TV seriály online.

Akčné

Kung Fu Panda 3

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku akčného filmu Kung Fu Panda 3 online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Kung Fu Panda 3 sa radí medzi animované, akčné, dobrodružné TV seriály online.

Animované Akčné Dobrodružné

Bakers Dozen

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku akčného filmu Bakers Dozen online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Bakers Dozen sa radí medzi akčné, romantické, vojnové TV seriály online.

Akčné Romantické Vojnové

Cranium Intel

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku akčného filmu Cranium Intel online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Cranium Intel sa radí medzi animované, akčné, dobrodružné TV seriály online.

Animované Akčné Dobrodružné

Agent 47

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku akčného filmu Agent 47 online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Agent 47 sa radí medzi akčné TV seriály online.

Akčné

Twist of Fate

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku akčného filmu Twist of Fate online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Twist of Fate sa radí medzi akčné, dobrodružné, drámatické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Drámatické

The Annihilator

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu The Annihilator online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Annihilator sa radí medzi akčné, dobrodružné TV seriály online.

Akčné Dobrodružné

Rebellion

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu Rebellion online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Rebellion sa radí medzi akčné TV seriály online.

Akčné

Mean Gene

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu Mean Gene online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mean Gene sa radí medzi akčné, drámatické, fantastické TV seriály online.

Akčné Drámatické Fantastické

Fury

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu Fury online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Fury sa radí medzi akčné, drámatické, vojnové TV seriály online.

Akčné Drámatické Vojnové

Cruisin' for a Bruisin

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu Cruisin' for a Bruisin online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Cruisin' for a Bruisin sa radí medzi akčné, komedialné TV seriály online.

Akčné Komedialné

Jeanne

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu Jeanne online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Jeanne sa radí medzi akčné TV seriály online.

Akčné

Cold Cops

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu Cold Cops online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Cold Cops sa radí medzi akčné, kriminálne, trilerové TV seriály online.

Akčné Kriminálne Trilerové

The Last Day

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu The Last Day online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Last Day sa radí medzi akčné, hororové, sci-fi TV seriály online.

Akčné Hororové Sci-Fi

1421: The Year China Discovered the World

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu 1421: The Year China Discovered the World online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme 1421: The Year China Discovered the World sa radí medzi akčné, dobrodružné TV seriály online.

Akčné Dobrodružné

Edge

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu Edge online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Edge sa radí medzi akčné, fantastické, trilerové TV seriály online.

Akčné Fantastické Trilerové

The Guinness Book of World Records

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku akčného filmu The Guinness Book of World Records online kde nájdete množstvo informácií a akčné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Guinness Book of World Records sa radí medzi akčné, dobrodružné TV seriály online.

Akčné Dobrodružné

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Jackass 1x5 5diel

  Obrázok Jackass 1x5 5diel

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Jackass 1x5 5diel online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dr house 5x04 Materská znaménka

  Obrázok Dr house 5x04 Materská znaménka

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 5x04 Materská znaménka online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dexter 5x10 In the Beginning

  Obrázok Dexter 5x10 In the Beginning

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dexter 5x10 In the Beginning online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Obrázok Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Obrázok Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 1x03 Kluk na stromě online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Obrázok Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bar Rescue
Séria: 06 Epizóda: 14
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 09
Claws
Séria: 02 Epizóda: 06
Ghosted
Séria: 01 Epizóda: 15
MasterChef Australia
Séria: 10 Epizóda: 51
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 04
Pose
Séria: 01 Epizóda: 07
Power
Séria: 05 Epizóda: 03
Preacher
Séria: 03 Epizóda: 04
Private Eyes
Séria: 02 Epizóda: 16
Robot Chicken
Robot Chicken
Séria: 09 Epizóda: 18
Shades of Blue
Séria: 03 Epizóda: 05
Sharp Objects
Séria: 01 Epizóda: 02
Spider-Man
Spider-Man
Séria: 02 Epizóda: 06
Succession
Séria: 01 Epizóda: 07
The Affair
Séria: 04 Epizóda: 05

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore