17504 zaregistrovaných, 38 prihlásených, 521 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

ANIMOVANÉ FILMY VO SVETE ONLINE

The Wanderer King

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku animovaného filmu The Wanderer King online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Wanderer King sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

How to Train Your Dragon 3

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku animovaného filmu How to Train Your Dragon 3 online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme How to Train Your Dragon 3 sa radí medzi animované, rodinné TV seriály online.

Animované Rodinné

Angry Birds

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku animovaného filmu Angry Birds online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Angry Birds sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

Ryann Watters and the Shield of Faith

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku animovaného filmu Ryann Watters and the Shield of Faith online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Ryann Watters and the Shield of Faith sa radí medzi animované, dobrodružné, rodinné TV seriály online.

Animované Dobrodružné Rodinné

Finding Nemo 2

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku animovaného filmu Finding Nemo 2 online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Finding Nemo 2 sa radí medzi animované, dobrodružné, komedialné TV seriály online.

Animované Dobrodružné Komedialné

Kung Fu Panda 3

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku animovaného filmu Kung Fu Panda 3 online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Kung Fu Panda 3 sa radí medzi animované, akčné, dobrodružné TV seriály online.

Animované Akčné Dobrodružné

Cranium Intel

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku animovaného filmu Cranium Intel online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Cranium Intel sa radí medzi animované, akčné, dobrodružné TV seriály online.

Animované Akčné Dobrodružné

Untitled Illumination Animated 3D Project

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Untitled Illumination Animated 3D Project online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Untitled Illumination Animated 3D Project sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

Morten lollide laeval

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Morten lollide laeval online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Morten lollide laeval sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

Eddy Deco

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Eddy Deco online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Eddy Deco sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

Jacob's Well

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Jacob's Well online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Jacob's Well sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

The Adventures of Fleebert the Flamingo

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu The Adventures of Fleebert the Flamingo online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Adventures of Fleebert the Flamingo sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

Phantom Boy

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Phantom Boy online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Phantom Boy sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

A Little Jazz

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu A Little Jazz online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme A Little Jazz sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

Ma vie de courgette

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Ma vie de courgette online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Ma vie de courgette sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

The Great Migration

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu The Great Migration online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Great Migration sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

The Smurfs 3

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu The Smurfs 3 online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Smurfs 3 sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

Peanuts

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Peanuts online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Peanuts sa radí medzi animované TV seriály online.

Animované

Truckers

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Truckers online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Truckers sa radí medzi animované, fantastické TV seriály online.

Animované Fantastické

Hotel Transylvania 2

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku animovaného filmu Hotel Transylvania 2 online kde nájdete množstvo informácií a animované filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Hotel Transylvania 2 sa radí medzi animované, komedialné, rodinné TV seriály online.

Animované Komedialné Rodinné

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Jackass 1x5 5diel

  Obrázok Jackass 1x5 5diel

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Jackass 1x5 5diel online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dr house 5x04 Materská znaménka

  Obrázok Dr house 5x04 Materská znaménka

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 5x04 Materská znaménka online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dexter 5x10 In the Beginning

  Obrázok Dexter 5x10 In the Beginning

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dexter 5x10 In the Beginning online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Obrázok Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Obrázok Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 1x03 Kluk na stromě online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Obrázok Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bar Rescue
Séria: 06 Epizóda: 14
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 09
Claws
Séria: 02 Epizóda: 06
Ghosted
Séria: 01 Epizóda: 15
MasterChef Australia
Séria: 10 Epizóda: 51
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 04
Pose
Séria: 01 Epizóda: 07
Power
Séria: 05 Epizóda: 03
Preacher
Séria: 03 Epizóda: 04
Private Eyes
Séria: 02 Epizóda: 16
Robot Chicken
Robot Chicken
Séria: 09 Epizóda: 18
Shades of Blue
Séria: 03 Epizóda: 05
Sharp Objects
Séria: 01 Epizóda: 02
Spider-Man
Spider-Man
Séria: 02 Epizóda: 06
Succession
Séria: 01 Epizóda: 07
The Affair
Séria: 04 Epizóda: 05

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore