17504 zaregistrovaných, 38 prihlásených, 521 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

DOBRODRUŽNÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Battle Angel

Film je vysielaný od roku 2017

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Battle Angel online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Battle Angel sa radí medzi akčné, dobrodružné, romantické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Romantické

Las Bandoleras

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Las Bandoleras online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Las Bandoleras sa radí medzi dobrodružné TV seriály online.

Dobrodružné

Ryann Watters and the Shield of Faith

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Ryann Watters and the Shield of Faith online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Ryann Watters and the Shield of Faith sa radí medzi animované, dobrodružné, rodinné TV seriály online.

Animované Dobrodružné Rodinné

Finding Nemo 2

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Finding Nemo 2 online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Finding Nemo 2 sa radí medzi animované, dobrodružné, komedialné TV seriály online.

Animované Dobrodružné Komedialné

Outgrowth

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Outgrowth online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Outgrowth sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Guns, Hookers & a Pound of Coke

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Guns, Hookers & a Pound of Coke online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Guns, Hookers & a Pound of Coke sa radí medzi akčné, dobrodružné, kriminálne TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Kriminálne

Kung Fu Panda 3

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Kung Fu Panda 3 online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Kung Fu Panda 3 sa radí medzi animované, akčné, dobrodružné TV seriály online.

Animované Akčné Dobrodružné

Cranium Intel

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Cranium Intel online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Cranium Intel sa radí medzi animované, akčné, dobrodružné TV seriály online.

Animované Akčné Dobrodružné

Twist of Fate

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Twist of Fate online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Twist of Fate sa radí medzi akčné, dobrodružné, drámatické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Drámatické

APP'ed

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu APP'ed online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme APP'ed sa radí medzi dobrodružné, rodinné TV seriály online.

Dobrodružné Rodinné

Lights

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Lights online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Lights sa radí medzi animované, dobrodružné, komedialné TV seriály online.

Animované Dobrodružné Komedialné

Dorks & Dice

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Dorks & Dice online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Dorks & Dice sa radí medzi dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Dobrodružné Fantastické

Mile 232

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Mile 232 online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mile 232 sa radí medzi dobrodružné, mysteriózne, trilerové TV seriály online.

Dobrodružné Mysteriózne Trilerové

Jehovah

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Jehovah online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Jehovah sa radí medzi dobrodružné, drámatické TV seriály online.

Dobrodružné Drámatické

Mariah Mundi and the Tablets of Destiny

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Mariah Mundi and the Tablets of Destiny online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mariah Mundi and the Tablets of Destiny sa radí medzi dobrodružné TV seriály online.

Dobrodružné

The Occasionally Interesting Anti-Adventures of an Unnamed Girl

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu The Occasionally Interesting Anti-Adventures of an Unnamed Girl online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Occasionally Interesting Anti-Adventures of an Unnamed Girl sa radí medzi dobrodružné TV seriály online.

Dobrodružné

Obrázok Bunyan and Babe

Bunyan and Babe

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Bunyan and Babe online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Bunyan and Babe sa radí medzi animované, dobrodružné, komedialné TV seriály online.

Animované Dobrodružné Komedialné

Mumbai Musical

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu Mumbai Musical online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mumbai Musical sa radí medzi animované, dobrodružné, rodinné TV seriály online.

Animované Dobrodružné Rodinné

The Adventures of Tintin: Prisoners of the Sun

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu The Adventures of Tintin: Prisoners of the Sun online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Adventures of Tintin: Prisoners of the Sun sa radí medzi animované, dobrodružné TV seriály online.

Animované Dobrodružné

A Great and Terrible Beauty

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku dobrodružného filmu A Great and Terrible Beauty online kde nájdete množstvo informácií a dobrodružné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme A Great and Terrible Beauty sa radí medzi dobrodružné, drámatické, fantastické TV seriály online.

Dobrodružné Drámatické Fantastické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Jackass 1x5 5diel

  Obrázok Jackass 1x5 5diel

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Jackass 1x5 5diel online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dr house 5x04 Materská znaménka

  Obrázok Dr house 5x04 Materská znaménka

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 5x04 Materská znaménka online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dexter 5x10 In the Beginning

  Obrázok Dexter 5x10 In the Beginning

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dexter 5x10 In the Beginning online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Obrázok Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Obrázok Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 1x03 Kluk na stromě online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Obrázok Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bar Rescue
Séria: 06 Epizóda: 14
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 09
Claws
Séria: 02 Epizóda: 06
Ghosted
Séria: 01 Epizóda: 15
MasterChef Australia
Séria: 10 Epizóda: 51
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 04
Pose
Séria: 01 Epizóda: 07
Power
Séria: 05 Epizóda: 03
Preacher
Séria: 03 Epizóda: 04
Private Eyes
Séria: 02 Epizóda: 16
Robot Chicken
Robot Chicken
Séria: 09 Epizóda: 18
Shades of Blue
Séria: 03 Epizóda: 05
Sharp Objects
Séria: 01 Epizóda: 02
Spider-Man
Spider-Man
Séria: 02 Epizóda: 06
Succession
Séria: 01 Epizóda: 07
The Affair
Séria: 04 Epizóda: 05

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore