17507 zaregistrovaných, 37 prihlásených, 642 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

FANTASTICKÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Outgrowth

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku fantastického filmu Outgrowth online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Outgrowth sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Dragon Sport

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Dragon Sport online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Dragon Sport sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Tales from the Epic of Kings

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Tales from the Epic of Kings online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Tales from the Epic of Kings sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Mirkwood

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Mirkwood online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mirkwood sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Caligo

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Caligo online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Caligo sa radí medzi fantastické, historické, hororové TV seriály online.

Fantastické Historické Hororové

The Scorpio Races

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Scorpio Races online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Scorpio Races sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Tiger's Curse

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Tiger's Curse online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Tiger's Curse sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Destiny's Children

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Destiny's Children online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Destiny's Children sa radí medzi drámatické, fantastické, hororové TV seriály online.

Drámatické Fantastické Hororové

Demon Heart

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Demon Heart online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Demon Heart sa radí medzi drámatické, fantastické, hororové TV seriály online.

Drámatické Fantastické Hororové

Morella

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Morella online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Morella sa radí medzi drámatické, fantastické, hororové TV seriály online.

Drámatické Fantastické Hororové

Shooting Ghosts

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Shooting Ghosts online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Shooting Ghosts sa radí medzi komedialné, fantastické, hororové TV seriály online.

Komedialné Fantastické Hororové

The Epic of Troy Knight

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Epic of Troy Knight online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Epic of Troy Knight sa radí medzi komedialné, fantastické, romantické TV seriály online.

Komedialné Fantastické Romantické

Truckers

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Truckers online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Truckers sa radí medzi animované, fantastické TV seriály online.

Animované Fantastické

Alma

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Alma online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Alma sa radí medzi animované, fantastické, hororové TV seriály online.

Animované Fantastické Hororové

Obrázok Ivan the Fool

Ivan the Fool

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Ivan the Fool online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Ivan the Fool sa radí medzi animované, rodinné, fantastické TV seriály online.

Animované Rodinné Fantastické

Dorks & Dice

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Dorks & Dice online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Dorks & Dice sa radí medzi dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Dobrodružné Fantastické

A Great and Terrible Beauty

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu A Great and Terrible Beauty online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme A Great and Terrible Beauty sa radí medzi dobrodružné, drámatické, fantastické TV seriály online.

Dobrodružné Drámatické Fantastické

Mean Gene

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Mean Gene online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mean Gene sa radí medzi akčné, drámatické, fantastické TV seriály online.

Akčné Drámatické Fantastické

Edge

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Edge online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Edge sa radí medzi akčné, fantastické, trilerové TV seriály online.

Akčné Fantastické Trilerové

Gilgamesh: In Search of Immortality

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Gilgamesh: In Search of Immortality online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Gilgamesh: In Search of Immortality sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Televízne seriály odvysielané dňa 26. 03. 2015

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 26. 03. 2015

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 26. 03. 2015 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Cerveny trpaslik 3x5 Fotostroj času

  Obrázok Cerveny trpaslik 3x5 Fotostroj času

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Červený trpaslík 3x5 Fotostroj času online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Kosti 4x03 Muž z latríny

  Obrázok Kosti 4x03 Muž z latríny

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 4x03 Muž z latríny online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 10. 06. 2016

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 10. 06. 2016

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 10. 06. 2016 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Volaju ma earl 4x19 Krycí jméno Otec

  Obrázok Volaju ma earl 4x19 Krycí jméno Otec

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Volajú ma Earl 4x19 Krycí jméno Otec online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 02. 01. 2016

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 02. 01. 2016

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 02. 01. 2016 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

9-1-1
Séria: 02 Epizóda: 06
Arrow
Arrow
Séria: 07 Epizóda: 02
Bull
Séria: 03 Epizóda: 05
Dancing With the Stars
Dancing With the Stars
Séria: 27 Epizóda: 07
Daredevil
Séria: 03 Epizóda: 05
Deutschland 83
Séria: 02 Epizóda: 04
Frankie Drake Mysteries
Séria: 02 Epizóda: 05
Happy Together
Séria: 01 Epizóda: 04
Holby City
Séria: 20 Epizóda: 43
Legends of Tomorrow
Séria: 04 Epizóda: 01
Lore
Séria: 02 Epizóda: 04
Magnum P.I.
Séria: 01 Epizóda: 05
Making a Murderer
Séria: 02 Epizóda: 05
Manifest
Séria: 01 Epizóda: 05
Medici: Masters of Florence
Séria: 02 Epizóda: 01
Medici: Masters of Florence
Séria: 02 Epizóda: 02
Murdoch Mysteries
Murdoch Mysteries
Séria: 12 Epizóda: 05
The Late Late Show [Corden]
Séria: 04 Epizóda: 24
The Late Show [Colbert]
Séria: 04 Epizóda: 29
The Neighborhood
Séria: 01 Epizóda: 04
The Resident
Séria: 02 Epizóda: 05
The Tonight Show [Fallon]
Séria: 06 Epizóda: 16
The Voice (US)
Séria: 15 Epizóda: 09

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore