17508 zaregistrovaných, 316 prihlásených, 1096 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

FANTASTICKÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Avatar 2

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Avatar 2 online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Avatar 2 sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Justice League

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Justice League online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Justice League sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Star Wars: Episode VII

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Star Wars: Episode VII online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Star Wars: Episode VII sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Neon Genesis Evangelion

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Neon Genesis Evangelion online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Neon Genesis Evangelion sa radí medzi akčné, fantastické, sci-fi TV seriály online.

Akčné Fantastické Sci-Fi

The Fantastic Four

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Fantastic Four online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Fantastic Four sa radí medzi akčné, fantastické, sci-fi TV seriály online.

Akčné Fantastické Sci-Fi

Stronghold

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Stronghold online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Stronghold sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

La Adivina

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu La Adivina online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme La Adivina sa radí medzi fantastické, trilerové, vojnové TV seriály online.

Fantastické Trilerové Vojnové

Beatrice

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Beatrice online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Beatrice sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Choose Your Own Adventure

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Choose Your Own Adventure online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Choose Your Own Adventure sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

The Skin Trade

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Skin Trade online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Skin Trade sa radí medzi fantastické, hororové, mysteriózne TV seriály online.

Fantastické Hororové Mysteriózne

The Museum of the Weird

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Museum of the Weird online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Museum of the Weird sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

The Samurai's Tree

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Samurai's Tree online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Samurai's Tree sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

The Witches of Osborne

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Witches of Osborne online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Witches of Osborne sa radí medzi rodinné, fantastické TV seriály online.

Rodinné Fantastické

Guardians of Space and Time

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Guardians of Space and Time online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Guardians of Space and Time sa radí medzi fantastické, sci-fi TV seriály online.

Fantastické Sci-Fi

Phenomena

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Phenomena online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Phenomena sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Obrázok Redemption: The Challenge

Redemption: The Challenge

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Redemption: The Challenge online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Redemption: The Challenge sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Simon Bloom: The Gravity Keeper

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Simon Bloom: The Gravity Keeper online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Simon Bloom: The Gravity Keeper sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Sk8r Grrl

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Sk8r Grrl online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Sk8r Grrl sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Burn

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Burn online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Burn sa radí medzi fantastické, trilerové TV seriály online.

Fantastické Trilerové

The Ever After Murders

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Ever After Murders online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Ever After Murders sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Dr house 3x16 Přísně tajné

  Obrázok Dr house 3x16 Přísně tajné

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 3x16 Přísně tajné online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 31. 10. 2017

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 31. 10. 2017

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 31. 10. 2017 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Volaju ma earl 4x06 S jiskrou v oku a písní na rtech

  Obrázok Volaju ma earl 4x06 S jiskrou v oku a písní na rtech

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Volajú ma Earl 4x06 S jiskrou v oku a písní na rtech online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Doživotie

  Obrázok Doživotie

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Doživotie online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Nitro

  Obrázok Nitro

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Nitro online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 14. 05. 2014

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 14. 05. 2014

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 14. 05. 2014 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bobs Burgers
Séria: 09 Epizóda: 10
Counterpart
Séria: 02 Epizóda: 01
Dirty John
Séria: 01 Epizóda: 03
Dogs of Berlin
Séria: 01 Epizóda: 04
Escape at Dannemora
Séria: 01 Epizóda: 04
Family Guy
Family Guy
Séria: 17 Epizóda: 09
God Friended Me
Séria: 01 Epizóda: 10
Charmed
Charmed
Séria: 01 Epizóda: 09
Madam Secretary
Séria: 05 Epizóda: 09
My Brilliant Friend
Séria: 01 Epizóda: 07
NCIS: Los Angeles
NCIS: Los Angeles
Séria: 10 Epizóda: 10
Nightflyers
Séria: 01 Epizóda: 06
Nowhere Boys
Séria: 04 Epizóda: 08
Only Connect
Séria: 14 Epizóda: 08
Outlander
Séria: 04 Epizóda: 06
Queen America
Séria: 01 Epizóda: 06
Ray Donovan
Séria: 06 Epizóda: 07
Rel
Séria: 01 Epizóda: 10
Shark Tank
Shark Tank
Séria: 10 Epizóda: 08
Star Wars Resistance
Séria: 01 Epizóda: 11
The Flash
The Flash
Séria: 05 Epizóda: 09
The Hook Up Plan
Séria: 01 Epizóda: 04
The Marvelous Mrs. Maisel
Séria: 02 Epizóda: 06
The Ranch
Séria: 03 Epizóda: 14
The Simpsons
Séria: 30 Epizóda: 10

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore