17507 zaregistrovaných, 247 prihlásených, 587 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

FANTASTICKÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Avatar 2

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Avatar 2 online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Avatar 2 sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Justice League

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Justice League online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Justice League sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Star Wars: Episode VII

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Star Wars: Episode VII online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Star Wars: Episode VII sa radí medzi akčné, dobrodružné, fantastické TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Fantastické

Neon Genesis Evangelion

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu Neon Genesis Evangelion online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Neon Genesis Evangelion sa radí medzi akčné, fantastické, sci-fi TV seriály online.

Akčné Fantastické Sci-Fi

The Fantastic Four

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Fantastic Four online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Fantastic Four sa radí medzi akčné, fantastické, sci-fi TV seriály online.

Akčné Fantastické Sci-Fi

Stronghold

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Stronghold online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Stronghold sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

La Adivina

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu La Adivina online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme La Adivina sa radí medzi fantastické, trilerové, vojnové TV seriály online.

Fantastické Trilerové Vojnové

Beatrice

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Beatrice online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Beatrice sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Choose Your Own Adventure

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Choose Your Own Adventure online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Choose Your Own Adventure sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

The Skin Trade

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Skin Trade online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Skin Trade sa radí medzi fantastické, hororové, mysteriózne TV seriály online.

Fantastické Hororové Mysteriózne

The Museum of the Weird

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Museum of the Weird online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Museum of the Weird sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

The Samurai's Tree

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Samurai's Tree online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Samurai's Tree sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

The Witches of Osborne

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Witches of Osborne online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Witches of Osborne sa radí medzi rodinné, fantastické TV seriály online.

Rodinné Fantastické

Guardians of Space and Time

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Guardians of Space and Time online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Guardians of Space and Time sa radí medzi fantastické, sci-fi TV seriály online.

Fantastické Sci-Fi

Phenomena

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Phenomena online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Phenomena sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Obrázok Redemption: The Challenge

Redemption: The Challenge

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Redemption: The Challenge online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Redemption: The Challenge sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Simon Bloom: The Gravity Keeper

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Simon Bloom: The Gravity Keeper online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Simon Bloom: The Gravity Keeper sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Sk8r Grrl

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Sk8r Grrl online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Sk8r Grrl sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

Burn

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu Burn online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Burn sa radí medzi fantastické, trilerové TV seriály online.

Fantastické Trilerové

The Ever After Murders

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku fantastického filmu The Ever After Murders online kde nájdete množstvo informácií a fantastické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Ever After Murders sa radí medzi fantastické TV seriály online.

Fantastické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • South park 01x09 Hladovej Marvin

  Obrázok South park 01x09 Hladovej Marvin

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál South Park 01x09 Hladovej Marvin online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Priatelia 3x10 Rachel dává výpověď

  Obrázok Priatelia 3x10 Rachel dává výpověď

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Priatelia 3x10 Rachel dává výpověď online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Volaju ma earl 1x17 Jak Earl neplatil daně

  Obrázok Volaju ma earl 1x17 Jak Earl neplatil daně

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Volajú ma Earl 1x17 Jak Earl neplatil daně online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 10. 09. 2014

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 10. 09. 2014

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 10. 09. 2014 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Hady v lietadle

  Obrázok Hady v lietadle

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Hady v lietadle online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 28. 12. 2017

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 28. 12. 2017

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 28. 12. 2017 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Animals
Séria: 03 Epizóda: 08
BattleBots
BattleBots
Séria: 03 Epizóda: 18
Big Hero 6
Séria: 01 Epizóda: 19
BoJack Horseman
Séria: 05 Epizóda: 09
Casualty
Casualty
Séria: 33 Epizóda: 06
Cold Justice
Séria: 05 Epizóda: 08
Ingobernable
Séria: 02 Epizóda: 09
Killjoys
Séria: 04 Epizóda: 10
Maniac
Séria: 01 Epizóda: 02
My Little Pony
Séria: 08 Epizóda: 22
Real Time with Bill Maher
Real Time with Bill Maher
Séria: 16 Epizóda: 28
Snatch
Séria: 02 Epizóda: 09
Strictly Come Dancing
Strictly Come Dancing
Séria: 16 Epizóda: 02
The First
Séria: 01 Epizóda: 08
The Late Show [Colbert]
Séria: 04 Epizóda: 13
The Paynes
Séria: 01 Epizóda: 28
The Tonight Show [Fallon]
Séria: 05 Epizóda: 190
The X Factor (UK)
Séria: 15 Epizóda: 07
Vice
Séria: 06 Epizóda: 22
Wynonna Earp
Séria: 03 Epizóda: 10

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore