17485 zaregistrovaných, 312 prihlásených, 732 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

HISTORICKÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Anna's Violin

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Anna's Violin online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Anna's Violin sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

1087

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu 1087 online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme 1087 sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Ben-Hur

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Ben-Hur online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Ben-Hur sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Botticelli Murders

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Botticelli Murders online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Botticelli Murders sa radí medzi historické, mysteriózne, romantické TV seriály online.

Historické Mysteriózne Romantické

Caligo

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Caligo online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Caligo sa radí medzi fantastické, historické, hororové TV seriály online.

Fantastické Historické Hororové

The Bonus Army

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu The Bonus Army online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Bonus Army sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

Obrázok Taming the Beast

Taming the Beast

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Taming the Beast online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Taming the Beast sa radí medzi kriminálne, drámatické, historické TV seriály online.

Kriminálne Drámatické Historické

Breath of God

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Breath of God online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Breath of God sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Životopisné Drámatické Historické

The Matchup

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu The Matchup online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Matchup sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Životopisné Drámatické Historické

Viktor and Maija

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Viktor and Maija online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Viktor and Maija sa radí medzi akčné, drámatické, historické TV seriály online.

Akčné Drámatické Historické

Jerusalem '67

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Jerusalem '67 online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Jerusalem '67 sa radí medzi historické, vojnové TV seriály online.

Historické Vojnové

Fallout Shelter

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Fallout Shelter online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Fallout Shelter sa radí medzi historické, hororové, trilerové TV seriály online.

Historické Hororové Trilerové

Sherwood

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Sherwood online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Sherwood sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Pierrot le fou

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Pierrot le fou online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Pierrot le fou sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Monte Cassino

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Monte Cassino online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Monte Cassino sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

The Secret of Botticelli

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The Secret of Botticelli online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Secret of Botticelli sa radí medzi historické, mysteriózne, romantické TV seriály online.

Historické Mysteriózne Romantické

Genghis Khan

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Genghis Khan online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Genghis Khan sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

The White Owl

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The White Owl online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The White Owl sa radí medzi drámatické, historické, trilerové TV seriály online.

Drámatické Historické Trilerové

Bushi no kondate

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Bushi no kondate online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Bushi no kondate sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Televízne seriály odvysielané dňa 13. 10. 2014

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 13. 10. 2014

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 13. 10. 2014 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 28. 02. 2015

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 28. 02. 2015

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 28. 02. 2015 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • South park 14x11 Mýval 2 Průzrak

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál South Park 14x11 Mýval 2 Průzrak online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Futurama 4x09 Burza bezcenných papírů

  Obrázok Futurama 4x09 Burza bezcenných papírů

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Futurama 4x09 Burza bezcenných papírů online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Big bang theory 3x12 The Psychic Vortex

  Obrázok Big bang theory 3x12 The Psychic Vortex

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Big Bang Theory 3x12 The Psychic Vortex online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Arrow
Arrow
Séria: 05 Epizóda: 18
Bering Sea Gold
Séria: 08 Epizóda: 09
Black-ish
Séria: 03 Epizóda: 19
Blindspot
Séria: 02 Epizóda: 17
Catfish
Séria: 06 Epizóda: 05
Conan
Conan
Séria: 07 Epizóda: 66
Criminal Minds
Criminal Minds
Séria: 12 Epizóda: 18
Criminal Minds: Beyond Borders
Séria: 02 Epizóda: 04
Designated Survivor
Séria: 01 Epizóda: 14
Duck Dynasty
Duck Dynasty
Séria: 11 Epizóda: 15
Empire
Séria: 03 Epizóda: 11
Fortitude
Séria: 02 Epizóda: 10
Full Frontal
Séria: 02 Epizóda: 05
Gap Year
Séria: 01 Epizóda: 06
Grace and Frankie
Séria: 03 Epizóda: 07
Greenleaf
Séria: 02 Epizóda: 03
Hap and Leonard
Séria: 02 Epizóda: 03
Chicago PD
Séria: 04 Epizóda: 18
Imaginary Mary
Séria: 01 Epizóda: 01
Ingobernable
Séria: 01 Epizóda: 07
Late Night [Meyers]
Séria: 04 Epizóda: 43
Law & Order: SVU
Séria: 18 Epizóda: 14
Legion
Séria: 01 Epizóda: 08
Lopez
Séria: 02 Epizóda: 01
Major Crimes
Major Crimes
Séria: 05 Epizóda: 19
Midnight
Séria: 05 Epizóda: 46
Modern Family
Modern Family
Séria: 08 Epizóda: 18
Newtons Law
Séria: 01 Epizóda: 08
Nobodies
Séria: 01 Epizóda: 01
Rogue
Séria: 04 Epizóda: 02
Shots Fired
Séria: 01 Epizóda: 02
Survivor
Survivor
Séria: 34 Epizóda: 04
The 100
Séria: 04 Epizóda: 08
The Daily Show
The Daily Show
Séria: 22 Epizóda: 85
The Expanse
Séria: 02 Epizóda: 10
The Goldbergs
Séria: 04 Epizóda: 19
The Late Late Show [Corden]
Séria: 02 Epizóda: 190
The Late Show [Colbert]
Séria: 02 Epizóda: 121
The Magicians
Séria: 02 Epizóda: 10
The Path
Séria: 02 Epizóda: 11
The Tonight Show [Fallon]
Séria: 04 Epizóda: 51
Underground
Séria: 02 Epizóda: 04

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore