17415 zaregistrovaných, 57 prihlásených, 5150 neprihlásených členov vo Svete Online. Dnes 30. 10. 2014 má meniny Benjamín, zajtra Emil

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

HISTORICKÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Jerusalem '67

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Jerusalem '67 online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Jerusalem '67 sa radí medzi historické, vojnové TV seriály online.

Historické Vojnové

Fallout Shelter

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Fallout Shelter online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Fallout Shelter sa radí medzi historické, hororové, trilerové TV seriály online.

Historické Hororové Trilerové

Sherwood

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Sherwood online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Sherwood sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Pierrot le fou

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Pierrot le fou online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Pierrot le fou sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Monte Cassino

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Monte Cassino online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Monte Cassino sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

The Secret of Botticelli

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The Secret of Botticelli online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Secret of Botticelli sa radí medzi historické, mysteriózne, romantické TV seriály online.

Historické Mysteriózne Romantické

Genghis Khan

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Genghis Khan online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Genghis Khan sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

The White Owl

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The White Owl online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The White Owl sa radí medzi drámatické, historické, trilerové TV seriály online.

Drámatické Historické Trilerové

Bushi no kondate

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Bushi no kondate online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Bushi no kondate sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

Spielmans Spiel

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Spielmans Spiel online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Spielmans Spiel sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

Badlands

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Badlands online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Badlands sa radí medzi drámatické, historické, kovbojky TV seriály online.

Drámatické Historické Kovbojky

The Regiment

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The Regiment online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Regiment sa radí medzi drámatické, historické, vojnové TV seriály online.

Drámatické Historické Vojnové

Mars in Aries

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Mars in Aries online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mars in Aries sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Drámatické Historické Romantické

Foibe

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Foibe online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Foibe sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

American Homestead

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu American Homestead online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme American Homestead sa radí medzi drámatické, historické, kovbojky TV seriály online.

Drámatické Historické Kovbojky

Dante's Purgatory Documented

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Dante's Purgatory Documented online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Dante's Purgatory Documented sa radí medzi drámatické, fantastické, historické TV seriály online.

Drámatické Fantastické Historické

Obrázok Kowel's Voice

Kowel's Voice

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Kowel's Voice online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Kowel's Voice sa radí medzi drámatické, historické, vojnové TV seriály online.

Drámatické Historické Vojnové

Influence

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Influence online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Influence sa radí medzi drámatické, historické, trilerové TV seriály online.

Drámatické Historické Trilerové

The Flickering Light

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The Flickering Light online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Flickering Light sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Simpsonovci 5x10 Jak jsem se přestal bát aneb legalizace hazardu ve Springfieldu

  Obrázok Simpsonovci 5x10 Jak jsem se přestal bát aneb legalizace hazardu ve Springfieldu

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 5x10 Jak jsem se přestal bát aneb legalizace hazardu ve Springfieldu online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Simpsonovci 6x14 Bartova kometa

  Obrázok Simpsonovci 6x14 Bartova kometa

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 6x14 Bartova kometa online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Particka it 4x6 Reynholm vs Reynholm

  Obrázok Particka it 4x6 Reynholm vs Reynholm

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Partička IT 4x6 Reynholm vs Reynholm online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • South park 12x05 Ááá, penis!

  Obrázok South park 12x05 Ááá, penis!

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál South Park 12x05 Ááá penis online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 15. 04. 2014

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 15. 04. 2014

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 15. 04. 2014 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Veľký

  Obrázok Veľký

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Veľký online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Alpha House
Séria: 2 Epizóda: 6
American Horror Story
American Horror Story
Séria: 4 Epizóda: 4
Arrow
Arrow
Séria: 3 Epizóda: 4
Black-ish
Séria: 1 Epizóda: 6
Conan
Conan
Séria: 4 Epizóda: 141
Criminal Minds
Criminal Minds
Séria: 10 Epizóda: 5
Hell's Kitchen (US)
Séria: 13 Epizóda: 8
Key & Peele
Séria: 4 Epizóda: 6
Kingdom
Kingdom
Séria: 1 Epizóda: 4
Late Night [Meyers]
Séria: 1 Epizóda: 118
Late Show [Letterman]
Séria: 21 Epizóda: 164
Midnight
Séria: 2 Epizóda: 135
Modern Family
Modern Family
Séria: 6 Epizóda: 6
Nashville
Nashville
Séria: 3 Epizóda: 6
Peaky Blinders
Séria: 2 Epizóda: 5
Regular Show
Regular Show
Séria: 6 Epizóda: 4
Republic of Doyle
Republic of Doyle
Séria: 6 Epizóda: 3
South Park
South Park
Séria: 18 Epizóda: 5
Stalker
Séria: 1 Epizóda: 5
Steven Universe
Séria: 1 Epizóda: 31
Survivor
Survivor
Séria: 29 Epizóda: 6
Teen Titans Go!
Séria: 2 Epizóda: 19
The 100
Séria: 2 Epizóda: 2
The Colbert Report
The Colbert Report
Séria: 10 Epizóda: 159
The Daily Show
The Daily Show
Séria: 19 Epizóda: 158
The Goldbergs
Séria: 2 Epizóda: 5
The Late Late Show
Séria: 10 Epizóda: 247
The League
The League
Séria: 6 Epizóda: 9
The Middle
Séria: 6 Epizóda: 5
The Mysteries of Laura
Séria: 1 Epizóda: 7
The Soup
The Soup
Séria: 11 Epizóda: 43
The Tonight Show [Fallon]
Séria: 1 Epizóda: 151
Top Chef
Top Chef
Séria: 12 Epizóda: 3
Ultimate Fighter
Séria: 20 Epizóda: 6
Web Therapy
Web Therapy
Séria: 4 Epizóda: 2

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore