17463 zaregistrovaných, 182 prihlásených, 3520 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

HISTORICKÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Anna's Violin

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Anna's Violin online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Anna's Violin sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

1087

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu 1087 online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme 1087 sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Ben-Hur

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Ben-Hur online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Ben-Hur sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Botticelli Murders

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Botticelli Murders online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Botticelli Murders sa radí medzi historické, mysteriózne, romantické TV seriály online.

Historické Mysteriózne Romantické

Caligo

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Caligo online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Caligo sa radí medzi fantastické, historické, hororové TV seriály online.

Fantastické Historické Hororové

The Bonus Army

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu The Bonus Army online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Bonus Army sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

Obrázok Taming the Beast

Taming the Beast

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Taming the Beast online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Taming the Beast sa radí medzi kriminálne, drámatické, historické TV seriály online.

Kriminálne Drámatické Historické

Breath of God

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Breath of God online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Breath of God sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Životopisné Drámatické Historické

The Matchup

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu The Matchup online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Matchup sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Životopisné Drámatické Historické

Viktor and Maija

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku historického filmu Viktor and Maija online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Viktor and Maija sa radí medzi akčné, drámatické, historické TV seriály online.

Akčné Drámatické Historické

Jerusalem '67

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Jerusalem '67 online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Jerusalem '67 sa radí medzi historické, vojnové TV seriály online.

Historické Vojnové

Fallout Shelter

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Fallout Shelter online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Fallout Shelter sa radí medzi historické, hororové, trilerové TV seriály online.

Historické Hororové Trilerové

Sherwood

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Sherwood online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Sherwood sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Pierrot le fou

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Pierrot le fou online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Pierrot le fou sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Monte Cassino

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Monte Cassino online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Monte Cassino sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

The Secret of Botticelli

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The Secret of Botticelli online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Secret of Botticelli sa radí medzi historické, mysteriózne, romantické TV seriály online.

Historické Mysteriózne Romantické

Genghis Khan

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Genghis Khan online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Genghis Khan sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

The White Owl

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The White Owl online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The White Owl sa radí medzi drámatické, historické, trilerové TV seriály online.

Drámatické Historické Trilerové

Bushi no kondate

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Bushi no kondate online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Bushi no kondate sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Televízne seriály odvysielané dňa 26. 11. 2015

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 26. 11. 2015

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 26. 11. 2015 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Futurama 5x06 Temný raubíř

  Obrázok Futurama 5x06 Temný raubíř

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Futurama 5x06 Temný raubíř online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Glee 3x11 Michael

  Obrázok Glee 3x11 Michael

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Glee 3x11 Michael online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Vianoce na nože

  Obrázok Vianoce na nože

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Vianoce na nože online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na hrane temnoty

  Obrázok Na hrane temnoty

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na hrane temnoty online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 07. 01. 2014

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 07. 01. 2014

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 07. 01. 2014 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Agent Carter
Séria: 2 Epizóda: 5
American Crime Story
Séria: 1 Epizóda: 2
Brooklyn Nine-Nine
Séria: 3 Epizóda: 15
Conan
Conan
Séria: 6 Epizóda: 22
Counting Cars
Séria: 5 Epizóda: 1
Fresh Off the Boat
Séria: 2 Epizóda: 12
Girlfriends' Guide to Divorce
Séria: 2 Epizóda: 11
Grandfathered
Séria: 1 Epizóda: 15
Hollywood Game Night
Séria: 4 Epizóda: 6
Chicago Fire
Chicago Fire
Séria: 4 Epizóda: 14
Chicago Med
Séria: 1 Epizóda: 9
iZombie
Séria: 2 Epizóda: 12
Late Night [Meyers]
Séria: 3 Epizóda: 20
Limitless
Séria: 1 Epizóda: 14
Midnight
Séria: 4 Epizóda: 22
Midsomer Murders
Midsomer Murders
Séria: 18 Epizóda: 5
Moonshiners
Séria: 5 Epizóda: 12
NCIS
Séria: 13 Epizóda: 14
NCIS: New Orleans
Séria: 2 Epizóda: 14
New Girl
New Girl
Séria: 5 Epizóda: 6
Outsiders
Séria: 1 Epizóda: 3
Pretty Little Liars
Pretty Little Liars
Séria: 6 Epizóda: 15
Shadowhunters
Séria: 1 Epizóda: 5
Schitt's Creek
Séria: 2 Epizóda: 6
Teen Wolf
Teen Wolf
Séria: 5 Epizóda: 16
The Daily Show
The Daily Show
Séria: 21 Epizóda: 61
The Flash
The Flash
Séria: 2 Epizóda: 13
The Grinder
Séria: 1 Epizóda: 14
The Late Late Show [Corden]
Séria: 2 Epizóda: 18
The Late Show [Colbert]
Séria: 1 Epizóda: 89
The Muppets
Séria: 1 Epizóda: 12
The Nightly Show
Séria: 2 Epizóda: 62
The Shannara Chronicles
Séria: 1 Epizóda: 7
The Tonight Show [Fallon]
Séria: 3 Epizóda: 23
Tosh.0
Tosh.0
Séria: 8 Epizóda: 1

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore