17421 zaregistrovaných, 9 prihlásených, 1104 neprihlásených členov vo Svete Online. Dnes 19. 12. 2014 má meniny Lívia, zajtra Dalibor

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

HISTORICKÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Jerusalem '67

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Jerusalem '67 online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Jerusalem '67 sa radí medzi historické, vojnové TV seriály online.

Historické Vojnové

Fallout Shelter

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Fallout Shelter online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Fallout Shelter sa radí medzi historické, hororové, trilerové TV seriály online.

Historické Hororové Trilerové

Sherwood

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Sherwood online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Sherwood sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme 42nd Street Memories: The Rise and Fall of America's Most Notorious Street sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Pierrot le fou

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Pierrot le fou online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Pierrot le fou sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

Monte Cassino

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Monte Cassino online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Monte Cassino sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

The Secret of Botticelli

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The Secret of Botticelli online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Secret of Botticelli sa radí medzi historické, mysteriózne, romantické TV seriály online.

Historické Mysteriózne Romantické

Genghis Khan

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Genghis Khan online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Genghis Khan sa radí medzi historické TV seriály online.

Historické

The White Owl

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The White Owl online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The White Owl sa radí medzi drámatické, historické, trilerové TV seriály online.

Drámatické Historické Trilerové

Bushi no kondate

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Bushi no kondate online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Bushi no kondate sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

Spielmans Spiel

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Spielmans Spiel online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Spielmans Spiel sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

Badlands

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Badlands online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Badlands sa radí medzi drámatické, historické, kovbojky TV seriály online.

Drámatické Historické Kovbojky

The Regiment

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The Regiment online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Regiment sa radí medzi drámatické, historické, vojnové TV seriály online.

Drámatické Historické Vojnové

Mars in Aries

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Mars in Aries online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mars in Aries sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Drámatické Historické Romantické

Foibe

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Foibe online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Foibe sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

American Homestead

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu American Homestead online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme American Homestead sa radí medzi drámatické, historické, kovbojky TV seriály online.

Drámatické Historické Kovbojky

Dante's Purgatory Documented

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Dante's Purgatory Documented online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Dante's Purgatory Documented sa radí medzi drámatické, fantastické, historické TV seriály online.

Drámatické Fantastické Historické

Obrázok Kowel's Voice

Kowel's Voice

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Kowel's Voice online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Kowel's Voice sa radí medzi drámatické, historické, vojnové TV seriály online.

Drámatické Historické Vojnové

Influence

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu Influence online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Influence sa radí medzi drámatické, historické, trilerové TV seriály online.

Drámatické Historické Trilerové

The Flickering Light

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku historického filmu The Flickering Light online kde nájdete množstvo informácií a historické filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Flickering Light sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Drámatické Historické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Californication 1x07 Girls, Interrupted

  Obrázok Californication 1x07 Girls, Interrupted

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Californication 1x07 Girls Interrupted online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Erin Brockovich

  Obrázok Erin Brockovich

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Erin Brockovich online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Californication 3x11 Comings & Goings

  Obrázok Californication 3x11 Comings & Goings

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Californication 3x11 Comings Goings online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Tisic a jedna noc 01x03-04

  Obrázok Tisic a jedna noc 01x03-04

  Príďte si pozrieť obľúbený seriál Tisíc a jedna noc 01x03-04 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

 • Futurama 3x06 Láska Benderovská

  Obrázok Futurama 3x06 Láska Benderovská

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Futurama 3x06 Láska Benderovská online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • South park 02x08 Léto je nuda

  Obrázok South park 02x08 Léto je nuda

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál South Park 02x08 Léto je nuda online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Conan
Conan
Séria: 4 Epizóda: 166
Covert Affairs
Covert Affairs
Séria: 5 Epizóda: 16
Elementary
Elementary
Séria: 3 Epizóda: 8
Have I Got News for You
Have I Got News for You
Séria: 48 Epizóda: 11
Late Night [Meyers]
Séria: 1 Epizóda: 143
Late Show [Letterman]
Séria: 21 Epizóda: 188
Marco Polo
Séria: 1 Epizóda: 7
Midnight
Séria: 2 Epizóda: 160
Mom
Séria: 2 Epizóda: 8
Not Going Out
Not Going Out
Séria: 7 Epizóda: 9
Pawn Stars
Pawn Stars
Séria: 9 Epizóda: 27
Pawn Stars
Pawn Stars
Séria: 9 Epizóda: 28
Project Runway All-Stars
Séria: 4 Epizóda: 7
QI
QI
Séria: 12 Epizóda: 11
Ripper Street
Ripper Street
Séria: 3 Epizóda: 7
The Biggest Loser
The Biggest Loser
Séria: 16 Epizóda: 13
The Colbert Report
The Colbert Report
Séria: 10 Epizóda: 184
The Daily Show
The Daily Show
Séria: 19 Epizóda: 183
The Graham Norton Show
Séria: 16 Epizóda: 12
The Late Late Show
Séria: 11 Epizóda: 32
The McCarthys
Séria: 1 Epizóda: 8
The Tonight Show [Fallon]
Séria: 1 Epizóda: 183
Two and a Half Men
Two and a Half Men
Séria: 12 Epizóda: 8
White Collar
White Collar
Séria: 6 Epizóda: 6

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore