17507 zaregistrovaných, 281 prihlásených, 749 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

VOJNOVÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Bakers Dozen

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku vojnového filmu Bakers Dozen online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Bakers Dozen sa radí medzi akčné, romantické, vojnové TV seriály online.

Akčné Romantické Vojnové

Soldier of the Legion

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku vojnového filmu Soldier of the Legion online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Soldier of the Legion sa radí medzi sci-fi, vojnové TV seriály online.

Sci-Fi Vojnové

Fury

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku vojnového filmu Fury online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Fury sa radí medzi akčné, drámatické, vojnové TV seriály online.

Akčné Drámatické Vojnové

GQ Johnny: The Heart of a Warrior

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu GQ Johnny: The Heart of a Warrior online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme GQ Johnny: The Heart of a Warrior sa radí medzi akčné, vojnové TV seriály online.

Akčné Vojnové

Enemy Aliens

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Enemy Aliens online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Enemy Aliens sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

After the Fall

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu After the Fall online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme After the Fall sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

The War Magician

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu The War Magician online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The War Magician sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

Hearts of Cold Stone

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Hearts of Cold Stone online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Hearts of Cold Stone sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

Le ruisseau des singes

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Le ruisseau des singes online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Le ruisseau des singes sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

Going After Cacciato

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Going After Cacciato online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Going After Cacciato sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

Obrázok Margery Booth: The Spy in the Eagle's Nest

Margery Booth: The Spy in the Eagle's Nest

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Margery Booth: The Spy in the Eagle's Nest online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Margery Booth: The Spy in the Eagle's Nest sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

Mission 1325

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Mission 1325 online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Mission 1325 sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

Destroyer

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Destroyer online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Destroyer sa radí medzi vojnové TV seriály online.

Vojnové

Gernika

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Gernika online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Gernika sa radí medzi romantické, vojnové TV seriály online.

Romantické Vojnové

Lost Love

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Lost Love online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Lost Love sa radí medzi romantické, trilerové, vojnové TV seriály online.

Romantické Trilerové Vojnové

Jerusalem '67

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Jerusalem '67 online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Jerusalem '67 sa radí medzi historické, vojnové TV seriály online.

Historické Vojnové

La Adivina

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu La Adivina online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme La Adivina sa radí medzi fantastické, trilerové, vojnové TV seriály online.

Fantastické Trilerové Vojnové

Life After Anna

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Life After Anna online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Life After Anna sa radí medzi drámatické, romantické, vojnové TV seriály online.

Drámatické Romantické Vojnové

Searching for Destruction

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Searching for Destruction online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Searching for Destruction sa radí medzi drámatické, vojnové TV seriály online.

Drámatické Vojnové

Brother of the Pilot

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku vojnového filmu Brother of the Pilot online kde nájdete množstvo informácií a vojnové filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Brother of the Pilot sa radí medzi drámatické, vojnové TV seriály online.

Drámatické Vojnové

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Televízne seriály odvysielané dňa 25. 06. 2017

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 25. 06. 2017

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 25. 06. 2017 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Misfits 1x5 Episode 5

  Obrázok Misfits 1x5 Episode 5

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Misfits 1x5 Episode 5 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Krok za krokom 1x15 Pozvání do klubu

  Obrázok Krok za krokom 1x15 Pozvání do klubu

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Krok za krokom 1x15 Pozvání do klubu online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Reťazová správa

  Obrázok Reťazová správa

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Reťazová správa online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Batman začína

  Obrázok Batman začína

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Batman začína online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Dva a pol chlapa 6x15 Vzal bych to od té kočky

  Obrázok Dva a pol chlapa 6x15 Vzal bych to od té kočky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dva a pol chlapa 6x15 Vzal bych to od té kočky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

9-1-1
Séria: 02 Epizóda: 01
Anne
Séria: 02 Epizóda: 01
Attack on Titan
Séria: 03 Epizóda: 10
Ballers
Séria: 04 Epizóda: 07
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 39
Black Earth Rising
Séria: 01 Epizóda: 03
BoJack Horseman
Séria: 05 Epizóda: 11
Doctor Doctor
Séria: 03 Epizóda: 08
Fear The Walking Dead
Séria: 04 Epizóda: 15
Chesapeake Shores
Séria: 03 Epizóda: 08
Ingobernable
Séria: 02 Epizóda: 11
Insecure
Séria: 03 Epizóda: 07
Keeping Up with the Kardashians
Keeping Up with the Kardashians
Séria: 15 Epizóda: 07
Kidding
Séria: 01 Epizóda: 03
Last Week Tonight
Séria: 05 Epizóda: 23
Maniac
Séria: 01 Epizóda: 04
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 12
QI
QI
Séria: 16 Epizóda: 03
Shameless (US)
Séria: 09 Epizóda: 03
Strangers
Séria: 01 Epizóda: 03
Talking Dead
Talking Dead
Séria: 07 Epizóda: 30
The Deuce
Séria: 02 Epizóda: 03
The Last Ship
Séria: 05 Epizóda: 03
The Undateables
Séria: 09 Epizóda: 03
The Venture Bros.
The Venture Bros.
Séria: 07 Epizóda: 08
YOU
Séria: 01 Epizóda: 03

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore