17504 zaregistrovaných, 38 prihlásených, 521 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

ŽIVOTOPISNÉ FILMY VO SVETE ONLINE

Untitled Big Bopper Project

Film je vysielaný od roku 2016

Navštívte fanstránku životopisného filmu Untitled Big Bopper Project online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Untitled Big Bopper Project sa radí medzi životopisné TV seriály online.

Životopisné

Project UMUCO

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu Project UMUCO online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Project UMUCO sa radí medzi dokumentárne, životopisné, televízne TV seriály online.

Dokumentárne Životopisné Televízne

Dorothea: The Life of Dorothea Lange

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu Dorothea: The Life of Dorothea Lange online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Dorothea: The Life of Dorothea Lange sa radí medzi životopisné TV seriály online.

Životopisné

3X Hero

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu 3X Hero online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme 3X Hero sa radí medzi životopisné TV seriály online.

Životopisné

Gibran

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu Gibran online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Gibran sa radí medzi životopisné TV seriály online.

Životopisné

Blame

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu Blame online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Blame sa radí medzi životopisné, kriminálne, drámatické TV seriály online.

Životopisné Kriminálne Drámatické

Breath of God

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu Breath of God online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Breath of God sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Životopisné Drámatické Historické

The Matchup

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu The Matchup online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Matchup sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Životopisné Drámatické Historické

The Exiles: Ivy and Maxim Litvinov

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu The Exiles: Ivy and Maxim Litvinov online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Exiles: Ivy and Maxim Litvinov sa radí medzi životopisné, drámatické, romantické TV seriály online.

Životopisné Drámatické Romantické

The Miracle Man

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu The Miracle Man online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Miracle Man sa radí medzi životopisné, drámatické TV seriály online.

Životopisné Drámatické

Obrázok Son of Einstein

Son of Einstein

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu Son of Einstein online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Son of Einstein sa radí medzi životopisné, mysteriózne, romantické TV seriály online.

Životopisné Mysteriózne Romantické

The Tailor

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu The Tailor online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Tailor sa radí medzi akčné, dobrodružné, životopisné TV seriály online.

Akčné Dobrodružné Životopisné

My Duty

Film je vysielaný od roku 2015

Navštívte fanstránku životopisného filmu My Duty online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme My Duty sa radí medzi akčné, životopisné, drámatické TV seriály online.

Akčné Životopisné Drámatické

Too Hip for the Room

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku životopisného filmu Too Hip for the Room online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Too Hip for the Room sa radí medzi dokumentárne, životopisné TV seriály online.

Dokumentárne Životopisné

Women and Meds

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku životopisného filmu Women and Meds online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Women and Meds sa radí medzi dokumentárne, životopisné, drámatické TV seriály online.

Dokumentárne Životopisné Drámatické

Never Kissed by the Queen

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku životopisného filmu Never Kissed by the Queen online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Never Kissed by the Queen sa radí medzi dokumentárne, životopisné, historické TV seriály online.

Dokumentárne Životopisné Historické

Obrázok Lost Vegas

Lost Vegas

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku životopisného filmu Lost Vegas online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Lost Vegas sa radí medzi dokumentárne, krátkometrážné, životopisné TV seriály online.

Dokumentárne Krátkometrážné Životopisné

The Mosaic of Life

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku životopisného filmu The Mosaic of Life online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Mosaic of Life sa radí medzi dokumentárne, životopisné, historické TV seriály online.

Dokumentárne Životopisné Historické

Big Voice... Dare to Dream

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku životopisného filmu Big Voice... Dare to Dream online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme Big Voice... Dare to Dream sa radí medzi dokumentárne, životopisné, hudobné TV seriály online.

Dokumentárne Životopisné Hudobné

The Apprenticeship of Ted Kotcheff

Film je vysielaný od roku 2014

Navštívte fanstránku životopisného filmu The Apprenticeship of Ted Kotcheff online kde nájdete množstvo informácií a životopisné filmové novinky. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo vo filme The Apprenticeship of Ted Kotcheff sa radí medzi dokumentárne, životopisné TV seriály online.

Dokumentárne Životopisné

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Jackass 1x5 5diel

  Obrázok Jackass 1x5 5diel

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Jackass 1x5 5diel online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dr house 5x04 Materská znaménka

  Obrázok Dr house 5x04 Materská znaménka

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 5x04 Materská znaménka online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dexter 5x10 In the Beginning

  Obrázok Dexter 5x10 In the Beginning

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dexter 5x10 In the Beginning online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Obrázok Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Obrázok Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 1x03 Kluk na stromě online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Obrázok Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bar Rescue
Séria: 06 Epizóda: 14
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 09
Claws
Séria: 02 Epizóda: 06
Ghosted
Séria: 01 Epizóda: 15
MasterChef Australia
Séria: 10 Epizóda: 51
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 04
Pose
Séria: 01 Epizóda: 07
Power
Séria: 05 Epizóda: 03
Preacher
Séria: 03 Epizóda: 04
Private Eyes
Séria: 02 Epizóda: 16
Robot Chicken
Robot Chicken
Séria: 09 Epizóda: 18
Shades of Blue
Séria: 03 Epizóda: 05
Sharp Objects
Séria: 01 Epizóda: 02
Spider-Man
Spider-Man
Séria: 02 Epizóda: 06
Succession
Séria: 01 Epizóda: 07
The Affair
Séria: 04 Epizóda: 05

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore