17504 zaregistrovaných, 38 prihlásených, 521 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

HISTORICKÉ TV SERIÁLY VO SVETE ONLINE

Farouk Omar

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Farouk Omar online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.30. Farouk Omar sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné Drámatické Historické

TV Seriál Titanic: Blood and Steel

Titanic: Blood and Steel

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Titanic: Blood and Steel online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The 'Unsinkable' Sets Sail. Titanic: Blood and Steel sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické

TV Seriál Birdsong

Birdsong

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Birdsong online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.2. Birdsong sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Romantické

TV Seriál Muhtesem Yüzyil

Muhtesem Yüzyil

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Muhtesem Yüzyil online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.80. Muhtesem Yüzyil sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Životopisné Drámatické Historické

TV Seriál Pan Am

Pan Am

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Pan Am online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde 1964. Pan Am sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické

TV Seriál The Borgias

The Borgias

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu The Borgias online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.2. The Borgias sa radí medzi kriminálne, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Kriminálne Drámatické Historické

How the States Got Their Shapes

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu How the States Got Their Shapes online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The United Shapes of America. How the States Got Their Shapes sa radí medzi dokumentárne, dobrodružné, historické TV seriály online.

Séria: 2 1

Dokumentárne Dobrodružné Historické

Isabel

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Isabel online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.13. Isabel sa radí medzi historické TV seriály online.

Séria: 1

Historické

Mokhtarnameh

Televízny seriál bol vysielaný od 2010 do 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Mokhtarnameh online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde bar khakestar tanoor. Mokhtarnameh sa radí medzi historické TV seriály online.

Séria: 1

Historické

Nepobedivo srce

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Nepobedivo srce online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.15. Nepobedivo srce sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Romantické

To nisi

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu To nisi online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.26. To nisi sa radí medzi drámatické, historické, mysteriózne TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Mysteriózne

America: The Story of Us

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu America: The Story of Us online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Millennium. America: The Story of Us sa radí medzi dokumentárne, historické TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické

Hispania, la leyenda

Televízny seriál bol vysielaný od 2010 do 2012

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Hispania, la leyenda online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde La leyenda. Hispania, la leyenda sa radí medzi historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Historické

Sva ta ravnica

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Sva ta ravnica online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.12. Sva ta ravnica sa radí medzi drámatické, historické, mysteriózne TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Mysteriózne

Admiral

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Admiral online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.10. Admiral sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Romantické

Victorian Farm

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Victorian Farm online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.6. Victorian Farm sa radí medzi dokumentárne, historické TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické

TV Seriál Lock 'N Load with R. Lee Ermey

Lock 'N Load with R. Lee Ermey

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Lock 'N Load with R. Lee Ermey online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Bunker Busters. Lock 'N Load with R. Lee Ermey sa radí medzi dokumentárne, historické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické Vojnové

Seonduk yeowang

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Seonduk yeowang online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde . Seonduk yeowang sa radí medzi historické TV seriály online.

Séria:

Historické

TV Seriál Deadliest Warrior

Deadliest Warrior

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Deadliest Warrior online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Vampires vs. Zombies. Deadliest Warrior sa radí medzi akčné, dobrodružné, historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Akčné Dobrodružné Historické

Horrible Histories

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Horrible Histories online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #4.12. Horrible Histories sa radí medzi komedialné, rodinné, historické TV seriály online.

Séria: 4 3 2 1

Komedialné Rodinné Historické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Jackass 1x5 5diel

  Obrázok Jackass 1x5 5diel

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Jackass 1x5 5diel online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dr house 5x04 Materská znaménka

  Obrázok Dr house 5x04 Materská znaménka

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 5x04 Materská znaménka online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dexter 5x10 In the Beginning

  Obrázok Dexter 5x10 In the Beginning

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dexter 5x10 In the Beginning online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Obrázok Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Obrázok Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 1x03 Kluk na stromě online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Obrázok Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bar Rescue
Séria: 06 Epizóda: 14
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 09
Claws
Séria: 02 Epizóda: 06
Ghosted
Séria: 01 Epizóda: 15
MasterChef Australia
Séria: 10 Epizóda: 51
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 04
Pose
Séria: 01 Epizóda: 07
Power
Séria: 05 Epizóda: 03
Preacher
Séria: 03 Epizóda: 04
Private Eyes
Séria: 02 Epizóda: 16
Robot Chicken
Robot Chicken
Séria: 09 Epizóda: 18
Shades of Blue
Séria: 03 Epizóda: 05
Sharp Objects
Séria: 01 Epizóda: 02
Spider-Man
Spider-Man
Séria: 02 Epizóda: 06
Succession
Séria: 01 Epizóda: 07
The Affair
Séria: 04 Epizóda: 05

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore