17510 zaregistrovaných, 314 prihlásených, 890 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

HISTORICKÉ TV SERIÁLY VO SVETE ONLINE

Farouk Omar

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Farouk Omar online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.30. Farouk Omar sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné Drámatické Historické

TV Seriál Titanic: Blood and Steel

Titanic: Blood and Steel

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Titanic: Blood and Steel online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The 'Unsinkable' Sets Sail. Titanic: Blood and Steel sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické

TV Seriál Birdsong

Birdsong

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Birdsong online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.2. Birdsong sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Romantické

TV Seriál Muhtesem Yüzyil

Muhtesem Yüzyil

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Muhtesem Yüzyil online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.80. Muhtesem Yüzyil sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Životopisné Drámatické Historické

TV Seriál Pan Am

Pan Am

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Pan Am online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde 1964. Pan Am sa radí medzi drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické

TV Seriál The Borgias

The Borgias

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu The Borgias online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.2. The Borgias sa radí medzi kriminálne, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Kriminálne Drámatické Historické

How the States Got Their Shapes

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu How the States Got Their Shapes online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The United Shapes of America. How the States Got Their Shapes sa radí medzi dokumentárne, dobrodružné, historické TV seriály online.

Séria: 2 1

Dokumentárne Dobrodružné Historické

Isabel

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Isabel online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.13. Isabel sa radí medzi historické TV seriály online.

Séria: 1

Historické

Mokhtarnameh

Televízny seriál bol vysielaný od 2010 do 2011

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Mokhtarnameh online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde bar khakestar tanoor. Mokhtarnameh sa radí medzi historické TV seriály online.

Séria: 1

Historické

Nepobedivo srce

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Nepobedivo srce online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.15. Nepobedivo srce sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Romantické

To nisi

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu To nisi online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.26. To nisi sa radí medzi drámatické, historické, mysteriózne TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Mysteriózne

America: The Story of Us

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu America: The Story of Us online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Millennium. America: The Story of Us sa radí medzi dokumentárne, historické TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické

Hispania, la leyenda

Televízny seriál bol vysielaný od 2010 do 2012

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Hispania, la leyenda online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde La leyenda. Hispania, la leyenda sa radí medzi historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Historické

Sva ta ravnica

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Sva ta ravnica online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.12. Sva ta ravnica sa radí medzi drámatické, historické, mysteriózne TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Mysteriózne

Admiral

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Admiral online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.10. Admiral sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Romantické

Victorian Farm

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Victorian Farm online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.6. Victorian Farm sa radí medzi dokumentárne, historické TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické

TV Seriál Lock 'N Load with R. Lee Ermey

Lock 'N Load with R. Lee Ermey

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Lock 'N Load with R. Lee Ermey online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Bunker Busters. Lock 'N Load with R. Lee Ermey sa radí medzi dokumentárne, historické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické Vojnové

Seonduk yeowang

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Seonduk yeowang online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde . Seonduk yeowang sa radí medzi historické TV seriály online.

Séria:

Historické

TV Seriál Deadliest Warrior

Deadliest Warrior

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Deadliest Warrior online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Vampires vs. Zombies. Deadliest Warrior sa radí medzi akčné, dobrodružné, historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Akčné Dobrodružné Historické

Horrible Histories

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku historického televízneho seriálu Horrible Histories online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #4.12. Horrible Histories sa radí medzi komedialné, rodinné, historické TV seriály online.

Séria: 4 3 2 1

Komedialné Rodinné Historické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Ako som spoznal vasu mamu 3x16 Sandcastles in the Sand

  Obrázok Ako som spoznal vasu mamu 3x16 Sandcastles in the Sand

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Ako som spoznal vašu mamu 3x16 Sandcastles in the Sand online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Dva a pol chlapa 1x21 Žádné čichání žádné zírání

  Obrázok Dva a pol chlapa 1x21 Žádné čichání žádné zírání

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dva a pol chlapa 1x21 Žádné čichání žádné zírání online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel se čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 05. 06. 2014

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 05. 06. 2014

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 05. 06. 2014 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • South park 13x05 Rybí párky

  Obrázok South park 13x05 Rybí párky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál South Park 13x05 Rybí párky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Krstný otec II

  Obrázok Krstný otec II

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Krstný otec II online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Krok za krokom 1x10 Záznamník

  Obrázok Krok za krokom 1x10 Záznamník

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Krok za krokom 1x10 Záznamník online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

All American
Séria: 01 Epizóda: 09
Burden of Truth
Séria: 02 Epizóda: 02
Catfish
Séria: 07 Epizóda: 27
Deadly Class
Séria: 01 Epizóda: 01
Death In Paradise
Séria: 08 Epizóda: 02
Father Brown
Séria: 07 Epizóda: 09
Friends from College
Séria: 02 Epizóda: 07
Future Man
Séria: 02 Epizóda: 06
grownish
Séria: 02 Epizóda: 04
Chicago Fire
Chicago Fire
Séria: 07 Epizóda: 11
Chicago Med
Séria: 04 Epizóda: 11
Chicago PD
Séria: 06 Epizóda: 11
Im Sorry
Séria: 02 Epizóda: 02
Modern Family
Modern Family
Séria: 10 Epizóda: 12
Moonshiners
Séria: 08 Epizóda: 03
Project Runway AllStars
Séria: 07 Epizóda: 03
Riverdale
Séria: 03 Epizóda: 09
Sex Education
Séria: 01 Epizóda: 07
Schooled
Séria: 01 Epizóda: 02
Single Parents
Séria: 01 Epizóda: 12
Storage Wars
Storage Wars
Séria: 12 Epizóda: 11
Storage Wars
Storage Wars
Séria: 12 Epizóda: 12
The Goldbergs
Séria: 06 Epizóda: 12
The Late Late Show Corden
Séria: 04 Epizóda: 62
The Late Show Colbert
Séria: 04 Epizóda: 79
The Tonight Show Fallon
Séria: 06 Epizóda: 66
Vikings
Séria: 05 Epizóda: 18
Wayne
Séria: 01 Epizóda: 02
Youre the Worst
Séria: 05 Epizóda: 02

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore