17504 zaregistrovaných, 38 prihlásených, 521 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

HOROROVÉ TV SERIÁLY VO SVETE ONLINE

TV Seriál The River

The River

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu The River online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Row, Row, Row Your Boat. The River sa radí medzi akčné, dobrodružné, hororové TV seriály online.

Séria: 1

Akčné Dobrodružné Hororové

TV Seriál 13 Witches

13 Witches

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu 13 Witches online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde . 13 Witches sa radí medzi drámatické, fantastické, hororové TV seriály online.

Séria:

Drámatické Fantastické Hororové

Anazâ

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Anazâ online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Shisha. Anazâ sa radí medzi animované, drámatické, hororové TV seriály online.

Séria: 1

Animované Drámatické Hororové

Switch

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Switch online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.6. Switch sa radí medzi drámatické, hororové, mysteriózne TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Hororové Mysteriózne

TV Seriál Holliston

Holliston

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Holliston online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Farm Festival. Holliston sa radí medzi komedialné, hororové, romantické TV seriály online.

Séria: 2 1

Komedialné Hororové Romantické

TV Seriál Viva Berlin!

Viva Berlin!

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Viva Berlin! online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Pilot. Viva Berlin! sa radí medzi hororové TV seriály online.

Séria: 1

Hororové

TV Seriál The Secret Circle

The Secret Circle

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu The Secret Circle online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Family. The Secret Circle sa radí medzi drámatické, fantastické, hororové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Fantastické Hororové

TV Seriál Teen Wolf

Teen Wolf

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Teen Wolf online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.1. Teen Wolf sa radí medzi komedialné, drámatické, hororové TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Komedialné Drámatické Hororové

TV Seriál Being Human

Being Human

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Being Human online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.13. Being Human sa radí medzi fantastické, hororové TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Fantastické Hororové

TV Seriál Grimm

Grimm

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Grimm online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #2.15. Grimm sa radí medzi drámatické, fantastické, hororové TV seriály online.

Séria: 2 1

Drámatické Fantastické Hororové

TV Seriál American Horror Story

American Horror Story

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu American Horror Story online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.1. American Horror Story sa radí medzi drámatické, hororové, mysteriózne TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Drámatické Hororové Mysteriózne

The Heart, She Holler

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu The Heart, She Holler online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Dare to Holler. The Heart, She Holler sa radí medzi komedialné, hororové TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Hororové

TV Seriál Divine: The Series

Divine: The Series

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Divine: The Series online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Lips of Men. Divine: The Series sa radí medzi akčné, hororové, sci-fi TV seriály online.

Séria: 1

Akčné Hororové Sci-Fi

TV Seriál Bedlam

Bedlam

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Bedlam online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Reunion. Bedlam sa radí medzi hororové TV seriály online.

Séria: 2 1

Hororové

TV Seriál Death Valley

Death Valley

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Death Valley online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Peace in the Valley. Death Valley sa radí medzi komedialné, hororové TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Hororové

Blade

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Blade online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The Other Side of Darkness. Blade sa radí medzi animované, akčné, hororové TV seriály online.

Séria: 1

Animované Akčné Hororové

Paranormal Witness

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Paranormal Witness online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The Tenants. Paranormal Witness sa radí medzi hororové TV seriály online.

Séria: 2 1

Hororové

Dark Matters: Twisted But True

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Dark Matters: Twisted But True online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Magical Jet Propulsion, Missing Link Mystery, Typhoid Mary. Dark Matters: Twisted But True sa radí medzi dokumentárne, hororové, sci-fi TV seriály online.

Séria: 2 1

Dokumentárne Hororové Sci-Fi

The Dead Files

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu The Dead Files online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Tormented. The Dead Files sa radí medzi hororové, sci-fi, trilerové TV seriály online.

Séria: 2 1

Hororové Sci-Fi Trilerové

TV Seriál Lost Girl

Lost Girl

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku hororového televízneho seriálu Lost Girl online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.13. Lost Girl sa radí medzi kriminálne, fantastické, hororové TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Kriminálne Fantastické Hororové

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Jackass 1x5 5diel

  Obrázok Jackass 1x5 5diel

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Jackass 1x5 5diel online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dr house 5x04 Materská znaménka

  Obrázok Dr house 5x04 Materská znaménka

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 5x04 Materská znaménka online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dexter 5x10 In the Beginning

  Obrázok Dexter 5x10 In the Beginning

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dexter 5x10 In the Beginning online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Obrázok Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Obrázok Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 1x03 Kluk na stromě online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Obrázok Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bar Rescue
Séria: 06 Epizóda: 14
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 09
Claws
Séria: 02 Epizóda: 06
Ghosted
Séria: 01 Epizóda: 15
MasterChef Australia
Séria: 10 Epizóda: 51
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 04
Pose
Séria: 01 Epizóda: 07
Power
Séria: 05 Epizóda: 03
Preacher
Séria: 03 Epizóda: 04
Private Eyes
Séria: 02 Epizóda: 16
Robot Chicken
Robot Chicken
Séria: 09 Epizóda: 18
Shades of Blue
Séria: 03 Epizóda: 05
Sharp Objects
Séria: 01 Epizóda: 02
Spider-Man
Spider-Man
Séria: 02 Epizóda: 06
Succession
Séria: 01 Epizóda: 07
The Affair
Séria: 04 Epizóda: 05

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore