17507 zaregistrovaných, 18 prihlásených, 720 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

HUDOBNÉ TV SERIÁLY VO SVETE ONLINE

TV Seriál Smash

Smash

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Smash online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #2.13. Smash sa radí medzi drámatické, hudobné TV seriály online.

Séria: 2 1

Drámatické Hudobné

TV Seriál Nashville

Nashville

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Nashville online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Dear Brother. Nashville sa radí medzi drámatické, hudobné TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Hudobné

Sakamichi no Apollon

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Sakamichi no Apollon online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde All Blues. Sakamichi no Apollon sa radí medzi animované, drámatické, hudobné TV seriály online.

Séria: 1

Animované Drámatické Hudobné

How to Rock

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu How to Rock online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde How to Rock a Tennis Ball. How to Rock sa radí medzi komedialné, hudobné TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Hudobné

The Aquabats! Super Show!

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu The Aquabats! Super Show! online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde AntiBats. The Aquabats! Super Show! sa radí medzi dobrodružné, komedialné, hudobné TV seriály online.

Séria: 2 1

Dobrodružné Komedialné Hudobné

TV Seriál Duets

Duets

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Duets online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The Finale. Duets sa radí medzi televízne, hudobné TV seriály online.

Séria: 1

Televízne Hudobné

The Voice UK

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu The Voice UK online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The Final. The Voice UK sa radí medzi hudobné, televízne TV seriály online.

Séria: 1

Hudobné Televízne

Revolution Z: Sex, Lies and Music

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Revolution Z: Sex, Lies and Music online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.10. Revolution Z: Sex, Lies and Music sa radí medzi drámatické, hudobné, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Hudobné Romantické

Platinum Hit

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Platinum Hit online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde We Are Risk Takers. Platinum Hit sa radí medzi hudobné, televízne TV seriály online.

Séria: 1

Hudobné Televízne

Pariu cu viata

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Pariu cu viata online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Ultimul clopotel: partea 2. Pariu cu viata sa radí medzi komedialné, drámatické, hudobné TV seriály online.

Séria: 2 1

Komedialné Drámatické Hudobné

Deurim hai

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Deurim hai online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #2.16. Deurim hai sa radí medzi komedialné, hudobné, romantické TV seriály online.

Séria: 2 1

Komedialné Hudobné Romantické

TV Seriál The Voice

The Voice

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu The Voice online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #4.1. The Voice sa radí medzi hudobné, televízne TV seriály online.

Séria: 4 3 2 1

Hudobné Televízne

TV Seriál The X Factor

The X Factor

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu The X Factor online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.1. The X Factor sa radí medzi hudobné, televízne TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Hudobné Televízne

So Random!

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu So Random! online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Destinee & Paris. So Random! sa radí medzi komedialné, hudobné TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Hudobné

TV Seriál Epic Rap Battles of History

Epic Rap Battles of History

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Epic Rap Battles of History online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Adam vs Eve. Epic Rap Battles of History sa radí medzi hudobné TV seriály online.

Séria: 2 1

Hudobné

Gönülçelen

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Gönülçelen online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.7. Gönülçelen sa radí medzi komedialné, drámatické, hudobné TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Drámatické Hudobné

TV Seriál The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers

The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Rise of the Drifts. The LXD: The Legion of Extraordinary Dancers sa radí medzi akčné, dobrodružné, hudobné TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Akčné Dobrodružné Hudobné

TV Seriál The Jacksons: A Family Dynasty

The Jacksons: A Family Dynasty

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu The Jacksons: A Family Dynasty online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Now, What?. The Jacksons: A Family Dynasty sa radí medzi hudobné, televízne TV seriály online.

Séria: 1

Hudobné Televízne

TV Seriál Jonas

Jonas

Televízny seriál bol vysielaný od 2009 do 2010

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Jonas online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Band of Brothers. Jonas sa radí medzi komedialné, rodinné, hudobné TV seriály online.

Séria: 2 1

Komedialné Rodinné Hudobné

TV Seriál Big Time Rush

Big Time Rush

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku hudobného televízneho seriálu Big Time Rush online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Big Time Bonus. Big Time Rush sa radí medzi komedialné, hudobné TV seriály online.

Séria: 4 3 2 1

Komedialné Hudobné

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Televízne seriály odvysielané dňa 11. 10. 2015

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 11. 10. 2015

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 11. 10. 2015 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Ako som spoznal vasu mamu 7x07 Noretta

  Obrázok Ako som spoznal vasu mamu 7x07 Noretta

  Príďte si pozrieť obľúbený seriál Ako som spoznal vašu mamu 7x07 Noretta online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

 • Dva a pol chlapa 3x21 A zápletka houstne

  Obrázok Dva a pol chlapa 3x21 A zápletka houstne

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dva a pol chlapa 3x21 A zápletka houstne online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 11. 01. 2015

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 11. 01. 2015

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 11. 01. 2015 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Volaju ma earl 4x27 Hledá se táta

  Obrázok Volaju ma earl 4x27 Hledá se táta

  Príďte si pozrieť obľúbený seriál Volajú ma Earl 4x27 Hledá se táta online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 02. 07. 2017

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 02. 07. 2017

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 02. 07. 2017 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Arrow
Arrow
Séria: 07 Epizóda: 05
Bull
Séria: 03 Epizóda: 08
Dancing With the Stars
Dancing With the Stars
Séria: 27 Epizóda: 10
Frankie Drake Mysteries
Séria: 02 Epizóda: 08
Happy Together
Séria: 01 Epizóda: 07
Holby City
Séria: 20 Epizóda: 46
Legends of Tomorrow
Séria: 04 Epizóda: 04
Magnum P.I.
Séria: 01 Epizóda: 08
Manifest
Séria: 01 Epizóda: 07
Mars
Séria: 02 Epizóda: 01
Medici: Masters of Florence
Séria: 02 Epizóda: 07
Medici: Masters of Florence
Séria: 02 Epizóda: 08
Murdoch Mysteries
Murdoch Mysteries
Séria: 12 Epizóda: 08
Patriot
Séria: 02 Epizóda: 05
StarTalk with Neil deGrasse Tyson
Séria: 05 Epizóda: 01
The Daily Show
The Daily Show
Séria: 24 Epizóda: 20
The Good Doctor
Séria: 02 Epizóda: 07
The Late Late Show Corden
Séria: 04 Epizóda: 35
The Late Show Colbert
Séria: 04 Epizóda: 44
The Neighborhood
Séria: 01 Epizóda: 07
The Reluctant Landlord
Séria: 01 Epizóda: 03
The Tonight Show Fallon
Séria: 06 Epizóda: 30
The Voice
The Voice
Séria: 15 Epizóda: 15

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore