17504 zaregistrovaných, 38 prihlásených, 521 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

ROMANTICKÉ TV SERIÁLY VO SVETE ONLINE

TV Seriál The Carrie Diaries

The Carrie Diaries

Televízny seriál je vysielaný od 2013

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu The Carrie Diaries online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.13. The Carrie Diaries sa radí medzi komedialné, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Romantické

20 Dakika

Televízny seriál je vysielaný od 2013

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu 20 Dakika online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Nika. 20 Dakika sa radí medzi akčné, drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Akčné Drámatické Romantické

TV Seriál Video Game High School

Video Game High School

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Video Game High School online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde . Video Game High School sa radí medzi akčné, romantické, sci-fi TV seriály online.

Séria:

Akčné Romantické Sci-Fi

Love Rain

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Love Rain online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.7. Love Rain sa radí medzi drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Romantické

TV Seriál Birdsong

Birdsong

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Birdsong online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.2. Birdsong sa radí medzi drámatické, historické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Romantické

True Love

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu True Love online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Adrian. True Love sa radí medzi drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Romantické

TV Seriál Holliston

Holliston

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Holliston online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Farm Festival. Holliston sa radí medzi komedialné, hororové, romantické TV seriály online.

Séria: 2 1

Komedialné Hororové Romantické

Revolution Z: Sex, Lies and Music

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Revolution Z: Sex, Lies and Music online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.10. Revolution Z: Sex, Lies and Music sa radí medzi drámatické, hudobné, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Hudobné Romantické

Társas játék

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Társas játék online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.13. Társas játék sa radí medzi komedialné, drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Drámatické Romantické

Freezing

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Freezing online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde OVA: Someone's Going to See - Overly-extreme Physical. Freezing sa radí medzi animované, akčné, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Animované Akčné Romantické

Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.398. Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon sa radí medzi drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Romantické

Deurim hai

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Deurim hai online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #2.16. Deurim hai sa radí medzi komedialné, hudobné, romantické TV seriály online.

Séria: 2 1

Komedialné Hudobné Romantické

Giruti Kuraun

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Giruti Kuraun online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Inori: Convergence. Giruti Kuraun sa radí medzi animované, akčné, romantické TV seriály online.

Séria: 2 1

Animované Akčné Romantické

TV Seriál Single Ladies

Single Ladies

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Single Ladies online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Finally. Single Ladies sa radí medzi komedialné, drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 2 1

Komedialné Drámatické Romantické

SLiDE

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu SLiDE online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.10. SLiDE sa radí medzi komedialné, drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Drámatické Romantické

Larin izbor

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Larin izbor online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #2.87. Larin izbor sa radí medzi drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 2 1

Drámatické Romantické

Bade Achhe Lagte Hain

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Bade Achhe Lagte Hain online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.242. Bade Achhe Lagte Hain sa radí medzi drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Romantické

Siti hyunteo

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Siti hyunteo online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.1. Siti hyunteo sa radí medzi akčné, romantické, trilerové TV seriály online.

Séria: 1

Akčné Romantické Trilerové

Miris kise na Balkanu

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Miris kise na Balkanu online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.14. Miris kise na Balkanu sa radí medzi drámatické, romantické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Romantické Vojnové

Mischievous Kiss

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku romantického televízneho seriálu Mischievous Kiss online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.16. Mischievous Kiss sa radí medzi komedialné, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Komedialné Romantické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Jackass 1x5 5diel

  Obrázok Jackass 1x5 5diel

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Jackass 1x5 5diel online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dr house 5x04 Materská znaménka

  Obrázok Dr house 5x04 Materská znaménka

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 5x04 Materská znaménka online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dexter 5x10 In the Beginning

  Obrázok Dexter 5x10 In the Beginning

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dexter 5x10 In the Beginning online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Obrázok Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Obrázok Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 1x03 Kluk na stromě online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Obrázok Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bar Rescue
Séria: 06 Epizóda: 14
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 09
Claws
Séria: 02 Epizóda: 06
Ghosted
Séria: 01 Epizóda: 15
MasterChef Australia
Séria: 10 Epizóda: 51
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 04
Pose
Séria: 01 Epizóda: 07
Power
Séria: 05 Epizóda: 03
Preacher
Séria: 03 Epizóda: 04
Private Eyes
Séria: 02 Epizóda: 16
Robot Chicken
Robot Chicken
Séria: 09 Epizóda: 18
Shades of Blue
Séria: 03 Epizóda: 05
Sharp Objects
Séria: 01 Epizóda: 02
Spider-Man
Spider-Man
Séria: 02 Epizóda: 06
Succession
Séria: 01 Epizóda: 07
The Affair
Séria: 04 Epizóda: 05

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore