17507 zaregistrovaných, 37 prihlásených, 642 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

VOJNOVÉ TV SERIÁLY VO SVETE ONLINE

TV Seriál Bomb Girls

Bomb Girls

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Bomb Girls online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Party Line. Bomb Girls sa radí medzi drámatické, vojnové TV seriály online.

Séria: 2 1

Drámatické Vojnové

TV Seriál Parade's End

Parade's End

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Parade's End online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.5. Parade's End sa radí medzi akčné, drámatické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Akčné Drámatické Vojnové

TV Seriál Combat Hospital

Combat Hospital

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Combat Hospital online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Do No Harm. Combat Hospital sa radí medzi drámatické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Vojnové

Miris kise na Balkanu

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Miris kise na Balkanu online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.14. Miris kise na Balkanu sa radí medzi drámatické, romantické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Romantické Vojnové

TV Seriál Lock 'N Load with R. Lee Ermey

Lock 'N Load with R. Lee Ermey

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Lock 'N Load with R. Lee Ermey online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Bunker Busters. Lock 'N Load with R. Lee Ermey sa radí medzi dokumentárne, historické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické Vojnové

Gary Tank Commander

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Gary Tank Commander online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Spooky Dooky. Gary Tank Commander sa radí medzi komedialné, vojnové TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Komedialné Vojnové

TV Seriál 1066

1066

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu 1066 online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde The Last Battle. 1066 sa radí medzi akčné, historické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Akčné Historické Vojnové

Occupation

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Occupation online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.3. Occupation sa radí medzi drámatické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Vojnové

Showdown: Air Combat

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Showdown: Air Combat online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde F4U Corsair Vs. Zero. Showdown: Air Combat sa radí medzi dokumentárne, historické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické Vojnové

Fight or Die

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Fight or Die online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Valley of Death. Fight or Die sa radí medzi dokumentárne, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Vojnové

TV Seriál Feast of the Uninvited

Feast of the Uninvited

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Feast of the Uninvited online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde A Map Reddens. Feast of the Uninvited sa radí medzi drámatické, historické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Historické Vojnové

Jetstream

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Jetstream online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Bomb's Away. Jetstream sa radí medzi dokumentárne, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Vojnové

TV Seriál 2009: A True Story

2009: A True Story

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu 2009: A True Story online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde 0 Days Remaining. 2009: A True Story sa radí medzi drámatické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Vojnové

10 Days to War

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu 10 Days to War online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Our Business Is North. 10 Days to War sa radí medzi drámatické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Vojnové

TV Seriál Warriors

Warriors

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Warriors online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Special Forces. Warriors sa radí medzi historické, televízne, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Historické Televízne Vojnové

TV Seriál World War Two: Behind Closed Doors

World War Two: Behind Closed Doors

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu World War Two: Behind Closed Doors online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.6. World War Two: Behind Closed Doors sa radí medzi dokumentárne, historické, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Historické Vojnové

Czas honoru

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Czas honoru online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Dwa dni do wolnosci. Czas honoru sa radí medzi drámatické, romantické, vojnové TV seriály online.

Séria: 5 4 3 2 1

Drámatické Romantické Vojnové

TV Seriál The State Within

The State Within

Televízny seriál je vysielaný od 2006

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu The State Within online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.6. The State Within sa radí medzi drámatické, trilerové, vojnové TV seriály online.

Séria: 1

Drámatické Trilerové Vojnové

Duga mracna noc

Televízny seriál je vysielaný od 2005

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Duga mracna noc online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde . Duga mracna noc sa radí medzi vojnové, drámatické TV seriály online.

Séria:

Vojnové Drámatické

TV Seriál Dogfights

Dogfights

Televízny seriál je vysielaný od 2005

Navštívte fanstránku vojnového televízneho seriálu Dogfights online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Secret Weapons. Dogfights sa radí medzi dokumentárne, historické, vojnové TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Dokumentárne Historické Vojnové

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Televízne seriály odvysielané dňa 26. 03. 2015

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 26. 03. 2015

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 26. 03. 2015 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Cerveny trpaslik 3x5 Fotostroj času

  Obrázok Cerveny trpaslik 3x5 Fotostroj času

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Červený trpaslík 3x5 Fotostroj času online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu. čítať viac...

 • Kosti 4x03 Muž z latríny

  Obrázok Kosti 4x03 Muž z latríny

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 4x03 Muž z latríny online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 10. 06. 2016

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 10. 06. 2016

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 10. 06. 2016 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

 • Volaju ma earl 4x19 Krycí jméno Otec

  Obrázok Volaju ma earl 4x19 Krycí jméno Otec

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Volajú ma Earl 4x19 Krycí jméno Otec online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Televízne seriály odvysielané dňa 02. 01. 2016

  Obrázok Televízne seriály odvysielané dňa 02. 01. 2016

  Vyhľadajte si z obľúbených televíznych seriálov odvysielaných dňa 02. 01. 2016 v jedinom svete online zábavy SvetOnline.sk čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

9-1-1
Séria: 02 Epizóda: 06
Arrow
Arrow
Séria: 07 Epizóda: 02
Bull
Séria: 03 Epizóda: 05
Dancing With the Stars
Dancing With the Stars
Séria: 27 Epizóda: 07
Daredevil
Séria: 03 Epizóda: 05
Deutschland 83
Séria: 02 Epizóda: 04
Frankie Drake Mysteries
Séria: 02 Epizóda: 05
Happy Together
Séria: 01 Epizóda: 04
Holby City
Séria: 20 Epizóda: 43
Legends of Tomorrow
Séria: 04 Epizóda: 01
Lore
Séria: 02 Epizóda: 04
Magnum P.I.
Séria: 01 Epizóda: 05
Making a Murderer
Séria: 02 Epizóda: 05
Manifest
Séria: 01 Epizóda: 05
Medici: Masters of Florence
Séria: 02 Epizóda: 01
Medici: Masters of Florence
Séria: 02 Epizóda: 02
Murdoch Mysteries
Murdoch Mysteries
Séria: 12 Epizóda: 05
The Late Late Show [Corden]
Séria: 04 Epizóda: 24
The Late Show [Colbert]
Séria: 04 Epizóda: 29
The Neighborhood
Séria: 01 Epizóda: 04
The Resident
Séria: 02 Epizóda: 05
The Tonight Show [Fallon]
Séria: 06 Epizóda: 16
The Voice (US)
Séria: 15 Epizóda: 09

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore