17504 zaregistrovaných, 38 prihlásených, 521 neprihlásených členov vo Svete Online.

SI TITULKÁR? rád prekladáš

Zdielaj svoje titulky verejne aj súkromne s členmi zo sveta online.

SI RECENZISTA? alebo rád píšeš

Podel sa o svoje postrehy o filmoch, seriáloch a hrách s členmi sveta online.

STAŇ SA AJ TY JEDNODUCHO AUTOROM A PÍŠ ČO ŤA BAVÍ

Zdielaj novinky, články, odkazy s každým vo svete online.

PODPOR NÁS - JEDEN KLIK

ŽIVOTOPISNÉ TV SERIÁLY VO SVETE ONLINE

Farouk Omar

Televízny seriál je vysielaný od 2012

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Farouk Omar online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.30. Farouk Omar sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné Drámatické Historické

Live Fearless

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Live Fearless online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Dreams Become Outcomes. Live Fearless sa radí medzi životopisné TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné

TV Seriál Muhtesem Yüzyil

Muhtesem Yüzyil

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Muhtesem Yüzyil online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.80. Muhtesem Yüzyil sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Životopisné Drámatické Historické

Braxton Family Values

Televízny seriál je vysielaný od 2011

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Braxton Family Values online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde For Better or Worse. Braxton Family Values sa radí medzi životopisné, komedialné, drámatické TV seriály online.

Séria: 2 1

Životopisné Komedialné Drámatické

TV Seriál Spartacus: Blood and Sand

Spartacus: Blood and Sand

Televízny seriál je vysielaný od 2010

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Spartacus: Blood and Sand online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Victory. Spartacus: Blood and Sand sa radí medzi akčné, dobrodružné, životopisné TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Akčné Dobrodružné Životopisné

TV Seriál Garrow's Law

Garrow's Law

Televízny seriál je vysielaný od 2009

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Garrow's Law online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #3.4. Garrow's Law sa radí medzi životopisné, drámatické TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Životopisné Drámatické

Eho ena mystiko...

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Eho ena mystiko... online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.10. Eho ena mystiko... sa radí medzi životopisné, drámatické, romantické TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné Drámatické Romantické

Who Made You?

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Who Made You? online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde . Who Made You? sa radí medzi dokumentárne, životopisné, športové TV seriály online.

Séria:

Dokumentárne Životopisné Športové

Der Popolski Show

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Der Popolski Show online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #2.3. Der Popolski Show sa radí medzi životopisné, komedialné, hudobné TV seriály online.

Séria: 2 1

Životopisné Komedialné Hudobné

Poslednja audijencija

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Poslednja audijencija online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.4. Poslednja audijencija sa radí medzi životopisné, drámatické, historické TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné Drámatické Historické

Deutschland, deine Künstler

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Deutschland, deine Künstler online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Helge Schneider. Deutschland, deine Künstler sa radí medzi dokumentárne, životopisné TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Dokumentárne Životopisné

Bonderøven

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Bonderøven online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.1. Bonderøven sa radí medzi životopisné TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné

New Heroes of Comedy

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu New Heroes of Comedy online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Sacha Baron Cohen. New Heroes of Comedy sa radí medzi dokumentárne, životopisné TV seriály online.

Séria: 1

Dokumentárne Životopisné

Who Do You Think You Are?

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Who Do You Think You Are? online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Lex Marinos. Who Do You Think You Are? sa radí medzi dokumentárne, životopisné, historické TV seriály online.

Séria: 5 4 3 2 1

Dokumentárne Životopisné Historické

Unsung

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Unsung online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Eddie Kendricks. Unsung sa radí medzi dokumentárne, životopisné, historické TV seriály online.

Séria: 9 8 7 6 5 4 ...

Dokumentárne Životopisné Historické

TV Seriál Li Xiao Long chuan qi

Li Xiao Long chuan qi

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Li Xiao Long chuan qi online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.50. Li Xiao Long chuan qi sa radí medzi životopisné TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné

Celebrity Ghost Stories

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Celebrity Ghost Stories online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Kevin Brown. Celebrity Ghost Stories sa radí medzi životopisné TV seriály online.

Séria: 4 3 2 1

Životopisné

I Survived...

Televízny seriál je vysielaný od 2008

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu I Survived... online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Alfred, Jan & Jerry/Ebony. I Survived... sa radí medzi dokumentárne, životopisné TV seriály online.

Séria: 3 2 1

Dokumentárne Životopisné

TV Seriál Gangland

Gangland

Televízny seriál je vysielaný od 2007

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Gangland online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Valley of Death. Gangland sa radí medzi životopisné, kriminálne, historické TV seriály online.

Séria: 5 4 3 2 1

Životopisné Kriminálne Historické

Jumong

Televízny seriál bol vysielaný od 2006 do 2007

Navštívte fanstránku životopisného televízneho seriálu Jumong online kde nájdete množstvo informácií o seriály, jeho sériach a epizódach. Zapojte sa a napíšte čo sa udialo v najnovšej epizóde Episode #1.81. Jumong sa radí medzi životopisné, drámatické TV seriály online.

Séria: 1

Životopisné Drámatické

POPULÁRNE ČLÁNKY

 • Harry Potter a Dary smrti 1

  Obrázok Harry Potter a Dary smrti 1

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Harry Potter a Dary smrti - 1 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Na vlásku

  Obrázok Na vlásku

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Na vlásku online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Paranormal Activity 2

  Obrázok Paranormal Activity 2

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Paranormal Activity 2 online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

 • Upirske denniky 1x01 Pilot

  Obrázok Upirske denniky 1x01 Pilot

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Upírske denníky 1×01 Pilot online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Sociálna sieť

  Obrázok Sociálna sieť

  Príďte ti pozrieť obľúbený film Sociálna sieť online alebo si nájdite v našom zozname filmov online iný film o ktorý máte záujem čítať viac...

DNES

VYBRANÉ ČLÁNKY

 • Jackass 1x5 5diel

  Obrázok Jackass 1x5 5diel

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Jackass 1x5 5diel online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dr house 5x04 Materská znaménka

  Obrázok Dr house 5x04 Materská znaménka

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dr House 5x04 Materská znaménka online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Dexter 5x10 In the Beginning

  Obrázok Dexter 5x10 In the Beginning

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Dexter 5x10 In the Beginning online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Obrázok Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 2x06 Dívka v pokoji 2103 online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Obrázok Kosti 1x03 Kluk na stromě

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Kosti 1x03 Kluk na stromě online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriálu čítať viac...

 • Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Obrázok Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky

  Príďte ti pozrieť obľúbený seriál Simpsonovci 19x07 Manželé a podnikatelky online alebo si prezrite všetky naše seriály online prípadne iný diel seriál čítať viac...

SERIÁLY DNES V TELKE

Bar Rescue
Séria: 06 Epizóda: 14
Big Brother (US)
Séria: 20 Epizóda: 09
Claws
Séria: 02 Epizóda: 06
Ghosted
Séria: 01 Epizóda: 15
MasterChef Australia
Séria: 10 Epizóda: 51
Penn & Teller: Fool Us
Séria: 05 Epizóda: 04
Pose
Séria: 01 Epizóda: 07
Power
Séria: 05 Epizóda: 03
Preacher
Séria: 03 Epizóda: 04
Private Eyes
Séria: 02 Epizóda: 16
Robot Chicken
Robot Chicken
Séria: 09 Epizóda: 18
Shades of Blue
Séria: 03 Epizóda: 05
Sharp Objects
Séria: 01 Epizóda: 02
Spider-Man
Spider-Man
Séria: 02 Epizóda: 06
Succession
Séria: 01 Epizóda: 07
The Affair
Séria: 04 Epizóda: 05

Včera v telke Zajtra v telke

Spätná väzba
Pridať
Udalosti

Udalosti vo Vašom okolí

Oznámenia

Najnovšie oznámenia

Nové spustenie web stránok

Návrat hore